شرایط وکالت در دیوان عدالت اداری

ممکن است شما نیاز به وکیل در دیوان عدالت اداری داشته باشید. وکیل دیوان عدالت اداری باید به صورت تخصصی به این امر مشغول باشد.آقای دکتر محمد امیرنجات به صورت تخصصی به مدت 9 سال وکالت در امور دیوان عدالت اداری را بر عهده دارند.

آشنایی با کلیه مقررات دولتی و آرا صادره در دیوان عدالت اداری از ایشان یک وکیل متخصص و متبحر ساخته و ایشان می تواند به بهترین شکل در دیوان عدالت اداری برای بهترین نتیجه برای موکلین اقدام نماید.

جهت اخذ مشاوره با دکتر امیر نجات می توانید با شماره واتساپ 09122888366 یا 02186129208 تماس گرفته و مشاوره حقوقی نمایید.

وکیل دیوان عدالت اداری
وکیل دیوان عدالت اداری

شرایط وکالت در دیوان عدالت اداری چیست

وکالت در دیوان عدالت اداری به این  صورت است که اولاً وکیل رسمی نمی تواند بیماری عدالت اداری حضور پیدا کنند و صرفاً وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در دیوان عدالت اداری حضور پیدا کنند.

چرا که وکیل  رسمی اجازه حضور در محاکم قضایی را ندارد.

اما شرایط وکالت در دیوان عدالت اداری به چه صورت است؟

اگر شما در تهران باشید می توانید حضور به دفتر ما واقع در تهران سعادت آباد ابتدای بلوار دریا پلاک ۱۳ طبقه چهارم واحد هشت دفتر آقای دکتر امیرنجات  حضور مراجعه نموده و وکالت حضوری را به ایشان بدهید.

همچنین اگر در شهرستان ها باشید علاوه بر مراجعه حضوری می توانید در همان شهرستان خود بمانید و وکالت الکترونیکی از طریق سامانه ما برای شما تنظیم می‌کنید و دعوی شما را در دیوان عدالت اداری انجام می‌دهید.

در این صورت شما دیگر نیازی نیست تشریف  بیایید و برای هر جلسه به دیوان عدالت اداری رفته مشکلاتی پیدا کنید.

بنابراین ما می توانیم به راحتی بار وکالت الکترونیکی کاری کنیم که شما به راحتی و بدون نیاز به حضور وکالت ما بدهید.

هر صورت شرایط وکالت در دیوان عدالت اداری در حال حاضر از طریق سامانه ثنا و به صورت الکترونیکی می باشد.

شرایط وکیل دیوان عدالت اداری چیست

وکیل متخصص دیوان عدالت اداری ،وکالت تخصصی دعاوی دیوان عدالت اداری را متکفل می گردد. اطلاق صفت متخصص به چنین وکیلی ناشی از باتجربه و ماهر بودن وکیل متخصص دیوان عدالت اداری ،در وکالت دعاوی دیوان عدالت اداری است.ما حاضر به پذیرش وکالت تخصصی در دعاوی دیوان عدالت اداری از جمله به عنوان وکیل پرونده های دیوان عدالت اداری، وکیل پایه یک دیوان عدالت اداری،وکیل برای دیوان عدالت اداری، وکیل در دیوان عدالت اداری، وکیل دعاوی شهرداری و دیوان عدالت اداری، وکیل شهرداری،وکیل دعاوی شهرداری، وکیل تخصصی شهرداری، وکیل شکایت از شهرداری،وکیل شکایت در دیوان عدالت اداری ،شکایت از رای ماده صد،اعتراض به آراء کمیسیونهای مواد 55 و 77 و 99 قانون شهرداری،شکایت از شهرداری بابت صدور پروانه ساختمان،ابطال مصوبات کمیسیون ماده 5 ،شوراهای اسلامی شهرها و مراجع دولتی،مشاوره حقوقی و وکالت در دعاوی و اختلافات راجع به تغییر کاربری اراضی،شکایت از رای کمیسیون رسیدگی به امور آبهای زیر زمینی،شکایت از تعزیرات حکومتی در دیوان عدالت،وکالت در پرونده های تخلفات اداری در دیوان عدالت،قبول وکالت در پرونده های گزینش و سایر دعاوی دیوان عدالت اداری توسط وکیل متخصص در دعاوی دیوان عدالت اداری؛می باشیم.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)