دکتر محمد امیر نجات، وکیل پایه یک دادگستری

لوگو

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی در سیستم به شما کمک می کند تا از ابعاد پرونده قضایی خود کاملاً آگاه باشید و بهترین راه حل را برای رسیدن به هدف انتخاب کنید. وکلای درجه یک باتجربه ، پس از بررسی پرونده شما ، می توانند تصویر واضحی از یک نقشه راه قانونی را در اختیار شما قرار دهند و شما را راهنمایی کنند.
کلیک کنید
به شما این امکان را داد که بصورت آنلاین برای وکالت اقدام کنید. وکالت نامه واضح و مناسب است و شما می توانید مطابق دفتر وکالت ، دفتر مشتری و دفاترمحل ملاقات را انتخاب کنید.
کلیک کنید
دفاع، طرفداری
195
وکلا
56٪
پرونده های بسته شده
865
مشاور
رتبه بندی پرونده
خدمات ارزیابی پرونده سیستم به شما کمک می کند تا از ابعاد پرونده قضایی و حقوقی خود کاملاً آگاه باشید و بهترین راه حل را برای رسیدن به هدف انتخاب کنید. وکلای پایه و باتجربه سیستم پس از بررسی اظهارات ، اسناد و مدارک ، اگر تمایل دارید که از ابتدا تا انتهای راه با شما باشید.
کلیک کنید
رتبه بندی پرونده
در مشاوره حضوری
در مشاوره حضوری
در همه زمینه هایی که نیاز به مشاوره دارید می توانید با “مشاوران” مشورت کنید. این خدمات مقرون به صرفه هستند و شما می توانید از طریق تلفن یا با نصب برنامه از خدمات ما استفاده کنید.
کلیک کنید
تهیه اسناد قانونی
سیستم “” قرار دادن انواع اسناد دادگاه نزد شما. در صورت درخواست خدمات در زمینه طرح شکایت ، قرارداد ، فاکتور حقوقی ، فاکتور کیفری ، پیگرد قانونی و اعلامیه قانونی ، می توانید با مراجعه به تهیه اسناد دادگاه ، برنامه را نصب کرده و یا مشکل خود را برطرف کنید. بخش نشستن