دکتر محمد امیر نجات، وکیل پایه یک دادگستری

لوگو

وکیل آنلاین وکیل آنلاین

وکیل آنلاین

جهت مشاوره آنلاین می توانید با واتساپ یا تلگرام 09122888366 تماس گرفته و مشاوره آنلاین داشته باشید.

وکیل آنلاین
وکیل آنلاین

 

 

هیچ کس نمی خواهد با وکلا صحبت کند. اما زمانی در زندگی همه افراد به وجود می آید – خواه خبر خوب (ازدواج) باشد یا خبرهای بد (طلاق) ، پس از آنکه باید با یک وکیل مشورت کنید. و هنگامی که زمان آن فرا رسید ، نکاتی وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا روند حقوقی کاملاً آسانتر و دردناکتر از نظر شما و وکیل شما باشد.

اما صبر کنید! ممکن است فکر کنید ، “این چیزی نیست که من به وکیلم بپردازم؟” این را در نظر بگیرید: تصور کنید که دندان درد دارید (یاش). به طور طبیعی ، شما باید به دندانپزشک خود بروید ، که چند سؤال استاندارد از جمله “كجا آسیب می رساند؟” یا “از چه دارویی برای كاهش درد استفاده می كنید؟” ، حال تصور كنید كه اگر به سادگی گفتید ، ” من نمی دانم “به تمام این سؤالات. ممکن است عجیب به نظر برسد اما وکلا مانند دندانپزشکان هستند. یا ، در واقع ، مانند هر حرفه ای که سعی می کند به شما کمک کند به خودتان کمک کنید. آنها فقط می توانند خیلی بدون راهنمایی شما انجام دهند. کار تیمی طول می کشد.

اگرچه وکلا ، به تعبیری ، از منظر حقوقی آگاه هستند ، اما باید اطلاعات پس زمینه (جزئیات ، حساب های دست اول ، اسناد و غیره) را ارائه دهید تا بتوانند بدون ایجاد کسی ، در یک مسیر قانونی طولانی و پر پیچ و خم حرکت کنند. تهوع در طول راه.

بنابراین آیا حاضرید با وکیل خود صحبت کنید؟ در اینجا پنج نکته مفید برای اطمینان از یک تجربه دلپذیر و (امیدوارم) نتیجه موفقیت آمیز وجود دارد.

1. سازماندهی شوید. سعی کنید یک داستان واضح و جامع از وضعیت خود ایجاد کنید. به عنوان مثال ، اگر این یک حادثه مربوط به یک رویداد است (به عنوان مثال بلیط ترافیک) ، باید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه اتفاق افتاده است را از اول تا پایان ، به ترتیب زمانی یادداشت می کنید. پوشه ای از اسناد حقوقی مربوط را ایجاد کنید. لیست تماس با شاهدان صحنه را بدست آورید. فقط یک بار اضافی از اطلاعات پراکنده را بر روی وکیل فقیر خود نگذارید تا خود را مرتب کنید.

2. دقیق باشید. در ابتدا جزئیات به ظاهر ناعادلانه مانند هوا ممکن است قابل انکار باشد. اما از نظر قانون ، همه جزئیات مهم است؛ هر متغیر پتانسیل کمک به پرونده شما را دارد. و از آنجا که وکیل شما از هر حرکتی شما پیروی نمی کند (مطمئناً امیدوار نیستیم!) ، این وظیفه شماست که چشم و گوش وکیل شما باشید ، بنابراین آنها به تصویر (و از همه مهم تر ، دقیق ترین) تصویر نگاه می کنند. مشخصات (نام ها ، تاریخ ها ، و وقایع دقیق) و اطلاعات واقعی را ارائه دهید تا این نمای کریستالی را ایجاد کنید.

3. صادق باشید. ساده و ساده: دروغ نگو. به یاد داشته باشید که شما و وکیل خود در یک تیم هستید. وکالت شما نمی تواند اطلاعات محرمانه را با کسی به اشتراک بگذارد ، مگر اینکه به آنها اجازه دهید این کار را انجام دهند. هنگامی که شما شروع به نادیده گرفتن حقایق مربوطه یا اضافه کردن اطلاعات ساختگی به داستان خود می کنید ، در پایان فقط به شما آسیب می رساند. آماده باشید تا همه چیز را برای وکیل خود – خوب و بد – توضیح دهید. این به شما کمک می کند تا توصیه های و راهنمایی های مناسب را برای اطمینان از بهترین نتیجه ممکن انجام دهید.

4- از شما بخواهید تا روشن شوید. اگر خود را با تمام حقوقی که می شنوید اشتباه گرفته باشید ، اشکالی ندارد. این قانون می تواند گیج کننده باشد ، و این زمان برای حدس زدن در معانی یا وانمود کردن درک حقوقی نیست. فقط به وکیل خود اطلاع دهید ، و آنها باید تمام تلاش خود را برای توضیح امور به صورت غیرمستقیم انجام دهند. گرفتن یک یا دو مورد ممکن است به آسانی ذهن شما را در پیش بگیرد و به وکیل شما کمک کند تا کار بهتری در رسیدگی به پرونده شما انجام دهد. این شما و وظیفه وکالت شما این است که وضعیت حقوقی خود را کاملاً درک کنید.

5- آنها را آگاه نگه دارید. همه چیز تغییر می کند. و وقتی این کار را کردند ، ضروری است که وکیل خود را به روز کنید. هر جزئیات کوچک یا توسعه می تواند وضعیت حقوقی شما را به طرز چشمگیری تغییر دهد – بهتر یا بدتر. ممکن است برخی از شرایط قانونی برای حل و فصل زمان طولانی تری داشته باشند ، بنابراین بهتر است با به روزرسانی جدید مربوطه ، با وکیل خود در تماس باشید.

پس بزرگترین غذای آماده چیست؟ لازم نیست خودتان این روند قانونی را طی کنید. ما درست در کنار شما هستیم ، هر قدم. ما هزاران سند و فرم قانونی برای انتخاب نیازهای خاص خود داریم. هنگامی که سند خود را سفارشی سازی کردید ، می توانید برای شبکه وکلای Rocket Law On On وکلای ما سؤال کنید. سپس این سؤال به سندی که تازه تکمیل کرده اید ، اضافه خواهد شد – برای مرجع و روشن شدن.

می توانید از وکالت بخواهید آنچه را که شما انجام داده اید ، مرور کند ، درمورد مراحل بعدی صحیح صحبت کند ، یا حتی به راحتی موارد خود را کاهش دهد ، مانند “آیا این سند مناسب برای وضعیت من است؟” شما پاسخ خود را در یک تجارت دریافت خواهید کرد روز و قبل از شناختن این موضوع ، با یک سند قانونی کامل و دانش جدید درباره نحوه صحبت با وکیل خود در راه خواهید بود.