وکیل آنلاین تلفنی-وکیل آنلاین اینترنتی-وکیل آنلاین در تهران

این مقاله پیرامون وکیل آنلاین تلفنی-وکیل آنلاین اینترنتی-وکیل آنلاین در تهران می باشد. جهت اخذ  مشاوره آنلاین به واتساپ 09122888366  پیغام دهید و مشاوره خود را شروع کنید

وکالت آنلاین در چه موضوعاتی می باشد؟-وکیل تلفنی آنلاین -وکیل اینترنتی-وکیل در تهران

در کلیه موضوعات شما می توانید با ما به صورت آنلاین تماس حاصل نمایید.وکیل آنلاین تلفنی-وکیل طلاق توافقی -وکیل آنلاین در تهران

انجام موضوع وکالت توسط وکیل-وکیل آنلاین تلفنی-وکیل اینترنتی-وکیل در تهران سعادت آباد

مهمترین مسئله در رابطه با انجام موضوع وکالت توسط وکیل رعایت کمال حسن نیت و امانتداری نسبت به موکل است که این امر در حقیقت مقتضای عقد وکالت به عنوان یک عقد امانی است.وکیل آنلاین تلفنی-وکیل آنلاین اینترنتی-وکیل در سعادت آباد

چرا که در بسیاری از امور موکل فرصت آن را ندارد و درباره همه جزئیات کار وکالت تعلیم لازم را بدهد یا ضرورتی نمی‌بینید چگونگی اجرای وکالت را به امانت و کاردانی و مراقبت وکیل واگذار کند.

هدف وکالت

از آنجا  که هدف وکالت از وکیل به موکل به این است که وکیل به سو او  گام بردارد و   مصلحت او را در نظر داشته باشد از سوی دیگر اختیاراتی که در نتیجه عقد وکالت برای تصرف در امور   ایجاد میشود مطلق نیست و مشروط به تعهدات و الزامات می‌شود که وکیل باید آنها را رعایت کند.

وکیل طلاق توافقی
وکیل آنلاین تلفنی-وکیل آنلاین اینترنتی-وکیل آنلاین در تهران

سوء استفاده از وکالت

از هر عملی که وکیل با نادیده گرفتن حدود و ثغور وکالت  و خلاف مصلحت موکل خود انجام می‌دهد باعث خروج اعمال و استانداردهای قانونی و قراردادی و عرفی لازم به ورود آنها به عرصه سوء استفاده از اختیارات اعطای است که نظر به دامنه مصادیق سوء استفاده از اختیارات وکالت گسترده تر از تجاوز از اختیارت مورد پیش‌بینی قانون گذار بوده و مورد تجاوز از اختیارات را نیز در بر می گیرد.

سوء استفاده از اختیارات قراردادی

و از این لحاظ مفهوم کلی تری محسوب می گردد هرچند که قانونگذار ما از تعریف و پیش بینی آن به طبع خودداری کرده است و این پرسش که سوء استفاده از اختیارات قراردادی به چه معناست باقی گذاشته است.

نکته قابل توجه دیگر در مورد سوء استفاده از اختیارات وکالت آنکه تعهد وکیل به رعایت حدود اختیارات و مصلحت موکل با توجه به شیوه وکالت  در شناخت ضمانت اجرای اعمال بر معاملات صورت گرفته و مسئولیت وکیل در فرض خروج از حوزه آن حائز اهمیت است.

وکالت مطلق و مقید

در مورد وکالت مقید مشکلی از لحاظ شناخت اعمال خارج از حدود اختیارات و ضمانت اجرای عقد و عمل صورت گرفته توسط وکیل وجود ندارد اما در مورد وکالت مطلق و عام که امروزه اکثر وکالتنامه های تنظیمی در دفترخانه ها از این قبیل می باشند به دلیل اعطای اختیارات گسترده بدون هیچ قید و شرط به وکیل منتخب نظرات مختلف در رابطه با ارائه ملاک و معیاری جهت اعمال حکم صحت یا بطلان نسبت به اعمال صورت گرفته میان حقوقدانان و فقها از گذشته تا حال مطرح ساخته است.

در حالی که برخی به صحت چنین اعمالی از لحاظ انعقاد و به دلیل احتمال ضرر برای موکل ایراد وارد نموده و آن را صحیح نمی‌دانند برخی دیگر اختیار وکیل را در فرض مطلق و عام بودن وکالت مضر به رعایت مصلحت موکل دانسته اند و گفتند که وکیل امین  است و از امین اقدام بر پایه مصلحت انتظار می رود.

عمل خلاف مصلحت موکل

هر چند در خصوص اینکه آیا غیر مصلحت موکل از موضوع وکالت  رفع ابهام می کند و آیا همیشه می توان به آسانی مصلحت را  از مزیت را بازشناخت هنوز بین حقوقدانان و فقها اختلاف وجود دارد یافتن پاسخ در این زمینه کمک موثری در پاسخگویی به مشکلات شایعی که در خصوص نحوه تنظیم وکالت نامه ها پیش می‌آید خواهد کرد.

وکالت تام

نمونه این مبحث اعطای اختیارات وسیع وکالت تام در خصوص انتقال مال از سوی وکیل و استفاده از عبارت به هر مبلغ به هر ترتیب که او مقتضی بداند یا مضمون آن در برخی وکالتنامه ها است که با توجه به اختلاف شدید در بین فقها و حقوقدانان و رویه قضایی ایران این مشکل را پیش می آورد که در این حالات حدود و ثغور اختیارات وکیل تا کجاست و در چه صورتی می توان و در صورت وقوع اعمال خارج از حدود اختیارات چه ضمانت اجرایی را باید در مورد وکالت وکیل متخلف انجام داد

اطلاق وکالت

در واقع از آنجا که ماده ۶۶۱ قانون مدنی اطلاق وکالت  را منصرف از  مداخله و تصدی وکیل در امور مادی می‌دانند در جایی که وکالت  به طور عام انشا شده مانند اینکه موکل گفته باشد و در همه احوال  به من وکالت  دادی  با توجه به مفاد ماده ۶۶۰ قانون مدنی که وکالت  را به  مطلق و مقید تقسیم نموده و نامی از وکالت تام نبرده .

با توجه به اینکه بعضی نویسندگان قانون مدنی ابراز داشته‌اند ماده ۶۶۱ قانون مدنی در مورد وکالت مطلق قابل اجرا میباشد در مورد وکالت  در چنین موردی وضعیت قانونی محدوده اختیارات وی نسبت به جواز و عدم جواز مداخله در امور حقوقی موکل معلوم نیست که یافتن پاسخی برای مشکلات نیاز به تحقیق دارد.

پیامدتخلف وکیل از نظر حقوقی الزام جبران خسارت در صورت ورود ضرر و گاهی عدم نفوذ اعمال صورت گرفته به ویژه در صورت تبانی وکیل است.

خدمات آنلاین ما در چه زمینه ای است ؟

در زمینه های زیر مجموعه حقوقی ما وکالت آنلاین ارائه می دهد:

 

وکیل آنلاین چت تلگرام

وکیل چک

وکیل اینترنتی حقوقی

وکیل مشاور حقوقی

وکیل خانواده

وکیل در تلگرام

وکیل در تبریز

وکیل دادگستری

وکیل در تبریز

وکیل رایگان تلگرام

وکیل چت رایگان

وکیل شبانه روزی

وکیل 24 ساعته

وکیل اینترنتی ۲۴ ساعته

سایت وکیل آنلاین

سامانه وکیل انلاین

وکیل در شیراز

وکیل مدافع شیطان انلاین

شماره وکیل انلاین

وکیل طلاق

وکیل قوه قضاییه

وکیل قانون کار

وکیل کیفری

وکیل کرمان

وکیل کرمانشاه

وکیل کانادا

وکیل اصفهان

وکیل رایگان

وکیل  مشهد

وکیل کرج

وکیل شیراز

وکیل  تیدا

وکیل آنلاین تلفنی

وکیل اینترنتی تهران

وکیل اینترنتی تلگرام

وکیل اینترنتی اراک

وکیل انلاین ارومیه

وکیل اینترنتی اردبیل

وکیل اینترنتی ارث

وکیل آنلاین اینترنتی

وکیل بین المللی انلاین

اپلیکیشن وکیل آنلاین

وکیل مالیات بر ارث آنلاین

وکیل اینترنتی برای طلاق

وکیل اینترنتی تلگرامی

وکیل اینترنتی تصادف

کانال وکیل تلگرام

وکیل  رایگان تبریز

وکیل آنلاین در تهران

وکیل آنلاین چت

وکیل آنلاین چت تلگرام

وکیل اینترنتی گلستان

گروه وکیل انلاین

لینک وکیل آنلاین

وکیل میزان

وکیل مهاجرت

وکیل مواد مخدر

وکیل  مهریه

وکیل مشاوره آنلاین

وکیل مهاجرتی آنلاین

وکیل مدافع انلاین

وکیل  همدان

وکیل های انلاین

وکیل  یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *