وکیل ایرانی در بلژیک

ممکن است شما ساکن بلژیک باشید و به یک وکیل احتیاج داشته باشید تا کارهای شما را در ایران انجام دهد. در اینصورت می توانید از آقای دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری کمک بگیرید.

آقای دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری می باشند که در هم در ایران و هم شهر آستین تگزاس دارای مقر و دفتر می باشند و دکتری حقوق خصوصی دارند و متخصص در انواع دعاوی داخلی و بین المللی می باشند.

جهت مشاوره حقوقی می توانید از طریق واتساپ با شماره 09122888366 تماس گرفته و مشاوره داشته باشید.

ایشان این امکان را به شما می دهند که در هر کجا از دنیا باشید به سرعت کارهای حقوقی شما را در داخل ایران با بهترین کیفیت و بهترین قیمت انجام دهند.

پس همین الان با ایشان تماس بگیرید.

09122888366 واتساپ

وکیل ایرانی
وکیل وکیل ایرانی
در رابطه با موکل ، اولین وظیفه وکالت متوقف کردن حرف های اغراق آمیز و غیرممکن است. اعتماد به این حقیقت نیاز دارد که به مشتری حقایق گفته شود. وظیفه دوم در رابطه با مشتری ، اعلام نتایج وکالت نامه به مشتری است زیرا او مناسب می داند و نه گفتن اینکه وی صددرصد برنده است. او مانند یک جراح ، باید توضیح دهد و بگوید چه مشکلاتی در طول آزمایش ممکن است رخ دهد و چه مشکلی ممکن است رخ دهد و چقدر خوش شانس است. وظیفه سوم این است که اگر مشتری بخواهد مسیری انحرافی را انتخاب کند ، شما او را مهار کنید ، در غیر این صورت با اعتماد ملت مغایر است. نکته سوم دستمزدها است. آیین نامه میزان وکالت را مشخص می کند. به نظر من یک وکیل خوب رضایت مشتری خود را جلب می کند و پول زیادی نمی گیرد. با توجه به ارتباط وکالت با دادرسی ، وکالت باید از پیچیده شدن مراحل رسیدگی خودداری کند. وكیل باید از روشهایی كه می داند برای راهنمایی قاضی استفاده كند ، نه پیچیده و طولانی كند. قاضی به راهنمایی و پشتیبانی شما احتیاج دارد. من خودم وقتی قاضی بودم از همان راهنمایی ها استفاده کردم. سعی کنید این اعتماد را قاضی حس کنید. در رابطه با خود قاضی ، وكیل باید به قاضی احترام بگذارد. قوه قضاییه احترام می گذارد. در خارج ، قاضی و وكیل صرف نظر از وضعیت علمی یا شخصیت دانشگاهی خود ، به وكیل قاضی مراجعه می كنند. بد نیست که وکلا و قضات با لباس رسمی در دادگاه حاضر شوند.
در مورد وكیل در رابطه با جامعه ، پیش بینی می شود كه وكیل در لباس های مناسب ظاهر شود و باید وضعیت وكیل را در جامعه حفظ كند. وكیل باید با قاضی با احترام رفتار كند اما نه چاپلوس. وكیل نباید كوچك باشد ، نباید افتخار كند. بگذارید جامعه به تنهایی به شما احترام بگذارد. هرچه بیشتر سقوط کنید ، افراد بیشتری شما را در حالت ایستاده خواهند دید. رعایت موارد فوق نیاز به دو شرط دارد که در دسترس وکالت نیست. وكیل می تواند برای وام دارای امنیت شغلی و آزادی دفاع كه به هم پیوسته اند ، تقاضا كند. در کنفرانس هایی که وکلا در آن حضور دارند ، این دو چیز را فراموش کرده اند. در مورد امنیت شغلی ، درباره استقلال وکلا و بی عدالتی هایی که در این زمینه وجود دارد ، و جایگاه کانون های وکلا صحبت های زیادی شده است ، اما در مورد مسئله امنیت در دفاع صحبت های زیادی نشده است. برخی از وکلای دادگستری برای دفاع از یک مشتری در زندان هستند و انتظار می رود وکلا و کلوپ ها از دادگستری بخواهند پرونده وکلائی را که برای دفاع از یک مشتری به زندان رفته اند ، بررسی کند. به شخصه و به عنوان اعلامیه حقوقی ، در صورت اجازه ، آزادی وكلائی كه فقط برای دفاع از موكل خود بازداشت می شوند ، از قوه قضائیه درخواست می شود.
بخشی از صحبت ها درباره داوران است. این وکلا ممکن است بسیار ارزشمند نباشند. مسائل اخلاقی ، سیاسی و اجتماعی مانند سایر جرایم نیست و اختلاف سلیقه نیز نباید به گونه‌ای باشد که آزادی وکالت در دفاع به خطر بیفتد. می گویم شرط لفاظی چیست ، چه شما نصیحت کنید و چه از آنچه می گویم خسته شوید.