وکیل طلاق توافقی در اصفهان

جهت طلاق توافقی در کمترین زمان ،و بدون مراجعه به مشاور می توانید با وکیل ما به شماره 02186128670 تماس گرفته و کلیه اقدامات جهت طلاق توافقی را به ما بسپارید. چرا که بعضا اقدام توسط خودتان می تواند بین 3 تا 5 ماه طول بکشد .

پس عقلایی است امور طلاق توافقی خود را به ما بسپارید.

تماس با 02186128670

 

وکیل طلاق توافقی
وکیل طلاق توافقی

 

 

 

 

 

 

 

 

چه کسی وکیل طلاق توافقی است

وکیل طلاق توافقی روند و پیشرفت طلاق اجماع توجه می كند و از آنجا كه طلاق اجماع موضوعی است كه می تواند طلاق را به یك روند خسته كننده و دشوار برای زوجین تبدیل كند ، بهترین وكیل برای طلاق اجماع وجود دارد. پس زمینه روند کار را سریعتر و آسان تر می کند. البته مسیر شلوغ طلاق کاملاً طبیعی است.

در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این نوع طلاق و مزایای انتخاب وکیل ماهر و باتجربه برای طلاق اجماع به شما ارائه دهیم.

نکته مهم: اگر برای رسیدگی دقیق به پرونده طلاق به یک وکیل ماهر و مجرب احتیاج دارید ، ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم که وکلای پایه یک موسسه حقوقی شناخته شده ، که از باتجربه ترین وکلا در ایران هستند ، کلیه موارد مرتبط را پوشش می دهند. به طلاق اجماع از 0 تا 100 بدون نیاز به حضور زوجین. با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: طلاق توافقی 0 تا 100 مرحله ، اسناد ، زمان و هزینه را مرور کنید
مزایای دریافت وکیل برای طلاق اجماع

از آنجا که امروزه می توان همه امور را به شکلی کاملاً تخصصی انجام داد ، زوجین می توانند برای پیشبرد بهتر و سریعتر روند دادرسی و کاهش هزینه ها ، زمان و همچنین جلوگیری از عدم موفقیت و نتیجه نامطلوب در این امر به دنبال وکالت طلاق باشند. موضوع. انجام مراحل طلاق اجماع بهتر و دقیق تر ، برای اطمینان بیشتر در رسیدن به نتیجه مطلوب.

توصیه می شود که زوجین برای جلوگیری از مراجعه مکرر به دادگاه و دخالت طرفین در طلاق ، از مشاورین طلاق اجماع استفاده کنند و زمان صدور گواهی عدم سازش را کوتاه کنند.

پس از مراجعه زوج به موسسه حقوقی و تصمیم گیری در مورد طلاق نهایی ، توافق نامه طلاق اجماع توسط وکیل طلاق اجماع تهیه می شود و سپس وکالت نامه توسط زوج امضا می شود.

برای انتخاب وکیل صحیح طلاق و اطمینان از مهارت های وی در روند طلاق ، باید تا حدودی از راه حل های قانونی آگاهی داشته باشید و در این زمینه مطالعه کنید ، به طوری که در طول جلسات مشاوره رایگان با وکیل طلاق اجماع خود ، مالی و شرایط توافق نامه ای که با همسر خود انجام داده اید. مذاکرات لازم را انجام داده و آن را بنویسید تا در امتحان با امضای هر دو طرف توافق تهیه شود.

موارد مهم اخذ وکیل باتجربه برای طلاق اجماع شامل موارد زیر است:

در صورتی که زوج تصمیم به طلاق اجماع دهند ، مدت زمان آن کمتر از 10 روز نخواهد بود و با تعیین وکیل طلاق اجماع ، زوج دیگر نیازی به حضور در جلسات مشاوره اجباری و همچنین جلسات دادگاه ندارند و طلاق اجماع خواهد بود. در دفتر خانه طلاق با وكیل انجام می شود. طلاق توافقی صورت می گیرد.

اگر وکیل طلاق بگیرید ، نیازی به حضور زوج در هیچ یک از مراحل دادگاه نیست و زوج قادر به جلوگیری از تنش و اختلافات احتمالی در جلسات خود با یکدیگر نخواهند بود.

حضور وکیل طلاق اجماع به دلیل آشنایی با شعب دادگاه و رویه های آن از طولانی شدن دادرسی جلوگیری می کند.

اگرچه حضور وکیل به هزینه و وکالت نیاز دارد ، اما از هزینه های غیرضروری و اضافی جلوگیری می شود.

طلاق توافقی؟

طلاق توافقیز انواع طلاق است که در متون قانونی تعریف نشده است. در طلاق توافقی ، زوج موافقت می كنند كه از هم جدا شوند ، توافق نامه در حكم دادگاه ثبت می شود و اجرای قانونی تضمین می شود.

همانطور که از نام آن پیداست ، این یک طلاق است که در آن همه چیز براساس توافق زوجین برای جدا شدن از یکدیگر است. به این نوع طلاق طلاق بیع گفته می شود.

در طلاق توافقی ، هر دو همسر تصمیم می گیرند زندگی مشترک خود را به پایان برسانند و همه شرایط با توافق زوج تعیین می شود. در این نوع طلاق ، زوج پس از توافق در مورد مسائل مربوط به زندگی مشترک ، از جمله جهیزیه ، نفقه ، جهیزیه و حضانت فرزند به دادگاه خانواده می روند.

پس از مراجعه زوج به دادگاه ، درخواست گواهی عدم سازگاری به دادگاه ارسال می شود ، بنابراین توافق زوج برای طلاق برای ثبت آن کافی نیست و زوج باید برای طی کردن مراحل قانونی به دادگاه مراجعه کنند.

روش های طلاق اجماع

طلاق اجماع را می توان به روش های مختلفی ارائه داد ، که ساده ترین آن این است که زوج با توافق طلاق توافق کنند ، یا اینکه هر دو طرف درخواست وکالت طلاق اجماع دهند.

طبق قانون ، زن حق طلاق ندارد ، مگر در موارد استثنایی.

از طرف دیگر ، طلاق توسط مرد می تواند تشکیل شود.

همسر نیز می تواند با توجه به دوازده شرط ، درخواست طلاق کند.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)