دکتر محمد امیر نجات، وکیل پایه یک دادگستری

لوگو

وکیل طلاق توافقی در اصفهان

جهت طلاق توافقی در کمترین زمان ،و بدون مراجعه به مشاور می توانید با وکیل ما به شماره 02186128670 تماس گرفته و کلیه اقدامات جهت طلاق توافقی را به ما بسپارید. چرا که بعضا اقدام توسط خودتان می تواند بین 3 تا 5 ماه طول بکشد .

پس عقلایی است امور طلاق توافقی خود را به ما بسپارید.

تماس با 02186128670

 

وکیل طلاق توافقی
وکیل طلاق توافقی

 

 

 

 

 

 

 

 

چه کسی وکیل طلاق توافقی است

وکیل طلاق توافقی روند و پیشرفت طلاق اجماع توجه می كند و از آنجا كه طلاق اجماع موضوعی است كه می تواند طلاق را به یك روند خسته كننده و دشوار برای زوجین تبدیل كند ، بهترین وكیل برای طلاق اجماع وجود دارد. پس زمینه روند کار را سریعتر و آسان تر می کند. البته مسیر شلوغ طلاق کاملاً طبیعی است.

در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این نوع طلاق و مزایای انتخاب وکیل ماهر و باتجربه برای طلاق اجماع به شما ارائه دهیم.

نکته مهم: اگر برای رسیدگی دقیق به پرونده طلاق به یک وکیل ماهر و مجرب احتیاج دارید ، ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم که وکلای پایه یک موسسه حقوقی شناخته شده ، که از باتجربه ترین وکلا در ایران هستند ، کلیه موارد مرتبط را پوشش می دهند. به طلاق اجماع از 0 تا 100 بدون نیاز به حضور زوجین. با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: طلاق توافقی 0 تا 100 مرحله ، اسناد ، زمان و هزینه را مرور کنید
مزایای دریافت وکیل برای طلاق اجماع

از آنجا که امروزه می توان همه امور را به شکلی کاملاً تخصصی انجام داد ، زوجین می توانند برای پیشبرد بهتر و سریعتر روند دادرسی و کاهش هزینه ها ، زمان و همچنین جلوگیری از عدم موفقیت و نتیجه نامطلوب در این امر به دنبال وکالت طلاق باشند. موضوع. انجام مراحل طلاق اجماع بهتر و دقیق تر ، برای اطمینان بیشتر در رسیدن به نتیجه مطلوب.

توصیه می شود که زوجین برای جلوگیری از مراجعه مکرر به دادگاه و دخالت طرفین در طلاق ، از مشاورین طلاق اجماع استفاده کنند و زمان صدور گواهی عدم سازش را کوتاه کنند.

پس از مراجعه زوج به موسسه حقوقی و تصمیم گیری در مورد طلاق نهایی ، توافق نامه طلاق اجماع توسط وکیل طلاق اجماع تهیه می شود و سپس وکالت نامه توسط زوج امضا می شود.

برای انتخاب وکیل صحیح طلاق و اطمینان از مهارت های وی در روند طلاق ، باید تا حدودی از راه حل های قانونی آگاهی داشته باشید و در این زمینه مطالعه کنید ، به طوری که در طول جلسات مشاوره رایگان با وکیل طلاق اجماع خود ، مالی و شرایط توافق نامه ای که با همسر خود انجام داده اید. مذاکرات لازم را انجام داده و آن را بنویسید تا در امتحان با امضای هر دو طرف توافق تهیه شود.

موارد مهم اخذ وکیل باتجربه برای طلاق اجماع شامل موارد زیر است:

در صورتی که زوج تصمیم به طلاق اجماع دهند ، مدت زمان آن کمتر از 10 روز نخواهد بود و با تعیین وکیل طلاق اجماع ، زوج دیگر نیازی به حضور در جلسات مشاوره اجباری و همچنین جلسات دادگاه ندارند و طلاق اجماع خواهد بود. در دفتر خانه طلاق با وكیل انجام می شود. طلاق توافقی صورت می گیرد.

اگر وکیل طلاق بگیرید ، نیازی به حضور زوج در هیچ یک از مراحل دادگاه نیست و زوج قادر به جلوگیری از تنش و اختلافات احتمالی در جلسات خود با یکدیگر نخواهند بود.

حضور وکیل طلاق اجماع به دلیل آشنایی با شعب دادگاه و رویه های آن از طولانی شدن دادرسی جلوگیری می کند.

اگرچه حضور وکیل به هزینه و وکالت نیاز دارد ، اما از هزینه های غیرضروری و اضافی جلوگیری می شود.

طلاق توافقی؟

طلاق توافقیز انواع طلاق است که در متون قانونی تعریف نشده است. در طلاق توافقی ، زوج موافقت می كنند كه از هم جدا شوند ، توافق نامه در حكم دادگاه ثبت می شود و اجرای قانونی تضمین می شود.

همانطور که از نام آن پیداست ، این یک طلاق است که در آن همه چیز براساس توافق زوجین برای جدا شدن از یکدیگر است. به این نوع طلاق طلاق بیع گفته می شود.

در طلاق توافقی ، هر دو همسر تصمیم می گیرند زندگی مشترک خود را به پایان برسانند و همه شرایط با توافق زوج تعیین می شود. در این نوع طلاق ، زوج پس از توافق در مورد مسائل مربوط به زندگی مشترک ، از جمله جهیزیه ، نفقه ، جهیزیه و حضانت فرزند به دادگاه خانواده می روند.

پس از مراجعه زوج به دادگاه ، درخواست گواهی عدم سازگاری به دادگاه ارسال می شود ، بنابراین توافق زوج برای طلاق برای ثبت آن کافی نیست و زوج باید برای طی کردن مراحل قانونی به دادگاه مراجعه کنند.

روش های طلاق اجماع

طلاق اجماع را می توان به روش های مختلفی ارائه داد ، که ساده ترین آن این است که زوج با توافق طلاق توافق کنند ، یا اینکه هر دو طرف درخواست وکالت طلاق اجماع دهند.

طبق قانون ، زن حق طلاق ندارد ، مگر در موارد استثنایی.

از طرف دیگر ، طلاق توسط مرد می تواند تشکیل شود.

همسر نیز می تواند با توجه به دوازده شرط ، درخواست طلاق کند.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)