وکیل طلاق توافقی در زعفرانیه

 

چنانچه قصد طلاق توافقی دارید و در نیاوران هم زندگی می کنید و به وکیل طلاق توافقی در نیاوران  احتیاج داشته باشید و می خواهید کمتر از 7 الی 10 روز کارتان انجام شود و دفتر نیز نزدیک نیاوران باشد فقط با دکتر محمد امیرنجات تماس بگیرید.

جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره 02186129208 تماس بگیرید.

لاق توافقی آنقدر زیاد شد که سرانجام قانونگذار تصمیم گرفت آن را به رسمیت بشناسد و برای آن یک راه حل اجرایی طرح کند. جالب اینجاست که وی معتقد است که 25-30٪ از طلاق های توافقی از ابتدا غیر توافقی بوده است ، به این معنی که زن و مرد قبل از تصمیم به طلاق با یکدیگر جنگیده و از آنها شکایت شده است. توافقی ، اما وقتی آنها شکست خوردند و خسته شدند ، به طلاق روی آوردند ، به توافق رسیدند.

او ثبت ازدواج و طلاق است و دفتر ازدواج و طلاق را مستقیماً روبروی یکی از معروف ترین و محبوب ترین مجتمع های قانون خانواده در میدان ونک دارد. دفتری که برخلاف انتظارات ما ، بسیار ظریف تر از هر دفتر ازدواج و طلاق است و بیشتر به یک دفتر حقوقی شباهت دارد. او چند حرفه جالب برای گفتن دارد. وی می گوید در مورد مسئله طلاق ، به ویژه طلاق توافقی تحقیقات زیادی انجام داده است.

علی مظفری ، پیش از این نایب رئیس انجمن ثبت کنندگان ازدواج و طلاق و اکنون عضو هیئت حل اختلاف ثبت کنندگان ازدواج و طلاق ، عوامل مختلفی را برای طلاق توافقی ذکر کرده و می گوید: “دختران و پسران که مشورت نمی کنند والدین و آشنایانشان. “” آنها موافقت می کنند که ازدواج کنند و پس از یک سال توافق طلاق می گیرند و از هم جدا می شوند. “او فکر می کند جوانان ایرانی باید توافق کنند که در لاس وگاس زندگی نکنند ، این ایران است و فرهنگ ایرانی و اسلامی در آنجا حکمرانی می کند .

او می گوید برای گرفتن حکم طلاق در مجتمع های دادگاه خانواده بیش از نیم روز طول نمی کشد ، یعنی اگر زن و مرد ساعت 9 صبح درخواست طلاق کنند ، آنها ساعت 12 ظهر از مجموعه خارج می شوند و با دلالان مداخله می کنند از برخی دفاتر طلاق در حالی که هنوز “” آنها داغ هستند “، حکم طلاق آنها اجرا می شود و …

30٪ از طلاق ها از ابتدا توافقی نبوده است

طلاق توافقی چیست و جایگاه آن در قانون چیست؟

در موافقت با طلاق چندین نکته باید در نظر گرفته شود. نخست ، قانون جدید حمایت از خانواده در سال 1991 بحثی در مورد طلاق توافقی ایجاد کرد. پیش از این ، در قانون هیچ طلاق توافقی وجود نداشت. قانون قبلی در سال 1371 تصویب شد و در عمل طلاقی که اتفاق افتاد توافقی بود ، اما به آن طلاق توافقی نمی گفتند ، یعنی این قانون بیان می کرد که اگر زوجی بخواهند طلاق بگیرند چه کاری باید انجام شود ، اما در قانون جدید با نام طلاق توافق شده است ، زیرا طلاق توافقی آنقدر گسترده شده است كه قانونگذار تصمیم گرفت نام آن را بگذارد و چرخه و استراتژی جدایی را در نظر گرفته و طراحی كند.

چرا طلاق توافقی افزایش یافته است؟

بسیاری از طلاق ها در ابتدا توافقی نیستند ، به این معنی که زن و شوهر در دادگاه دعوا و دعوا می کنند و بسیاری از آنها نشسته و تصمیم به طلاق می گیرند. حدود 25-30٪ از طلاق های توافقی به گونه ای است که در نتیجه جنگ و دعوا ، آنها یک سال از یکدیگر شکایت می کنند تا اینکه خسته شوند ، سپس به این نتیجه می رسند که جنگ و اختلافات غیر از خستگی غیر ضروری است ، و تصمیم می گیرند که طلاق توافقی

به عبارت دیگر ، زن و شوهری که اختلاف نظر دارند از نامزدی در انتخابات خسته شده و در نهایت به توافق طلاق می رسند؟

بله آل به نظر من خیلی احمقانه است ، به نظر می رسد BT برای من هم نیست ، به نظر می رسد BT برای من نیست ، به نظر می رسد BT برای من هم نیست. هنگامی که این همسران به طلاق توافقی می رسند ، در حکم دادگاه آمده است که همسر باید به پرونده ای در شعبه دادگاهی که علیه یکدیگر تشکیل داده اند رضایت دهد ، اما در مورد طلاق توافقی اینگونه نیست. قالب طلاق توافقی به گونه ای است که زن و شوهر نتیجه می گیرند که به هر دلیلی نمی توانند با هم زندگی کنند.

کسانی که برای عشق ازدواج نکرده اند دلیل خوبی برای طلاق توافقی دارند

دلیل چنین تصمیمی چیست؟

این مشکل ریشه دارد و ریشه های آن به قبل از ازدواج برمی گردد. همانطور که آنها بدون مشورت با خانواده ، بزرگان و تحقیق توافق می کنند که ازدواج کنند ، آنها طلاق می گیرند. من در مورد این مورد به طور دقیق تحقیق و تجزیه و تحلیل کردم و به این نتیجه رسیدم که زوج هایی که به درستی ازدواج کرده اند و سرسختانه با والدین خود ازدواج نکرده اند و معاشقه نمی کنند ، وقتی می خواهند به توافق برسند ، دلیل خوبی دارند. زیرا همه کسانی که آرزو می کنند طلاق بگیرند ، هیچ اعتراضی ندارند و گاهی به دلایلی مانند ناباروری طلاق می گیرند.

این افراد وقتی می خواهند طلاق بگیرند از روی احساس یا لجبازی این کار را نمی کنند اما به این نتیجه می رسند که نمی توانند با هم زندگی کنند و “چرا اینطور است؟
اطلاعات بیشتر درباره این منبع منبع متن منبع مورد نیاز برای اطلاعات ترجمه اضافی است
بازخورد ارسال کنید
پانل های جانبی
تاریخ
ذخیره
مشارکت

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)