وکیل طلاق توافقی در سید خندان

 

چنانچه قصد طلاق توافقی دارید و در نیاوران هم زندگی می کنید و به وکیل طلاق توافقی در نیاوران  احتیاج داشته باشید و می خواهید کمتر از 7 الی 10 روز کارتان انجام شود و دفتر نیز نزدیک نیاوران باشد فقط با دکتر محمد امیرنجات تماس بگیرید.

جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره 09019948366 تماس بگیرید.

لاق توافقی در سال 1399 ، اسناد ، هزینه ها ، رویه ها و شرایط وکیل طلاق توافقی 3 سال پیش خانواده 0

طلاق امروزه موضوعی بسیار رایج است که تقریباً همه خانواده ها را تحت تأثیر قرار می دهد.

مشاوره حقوقی آنلاین به 09019948366
وجود قوانین پیچیده حقوقی و کیفری ، صحبت از این موضوع مهم را برای خود ما دشوار کرده است. داشتن حداقل دانش در مورد قوانین و مقررات طلاق با مشاوره وکیل طلاق حاصل می شود. موسسه حقوقی یاسا قصد دارد شما را با مفهوم طلاق توافقی و مهمترین مواردی که باید بدانید آشنا کند.

طلاق توافقی چیست:

طلاق توافقی نوعی طلاق است که در آن زن و شوهر قادر به زندگی مشترک نیستند و تصمیم به جدایی می گیرند. در این نوع طلاق ، زن و مرد از طلاق و جدایی راضی هستند و قصد دارند هرچه زودتر رابطه خود را پایان دهند.

برای دستیابی به این هدف در اسرع وقت ، طرفین می توانند در تمام موارد مربوط از جمله حضانت فرزند ، مهریه ، نفقه و غیره توافق کنند تا مشکلی در روند طلاق وجود نداشته باشد. دادگاه به کلیه توافقات انجام شده توجه دارد و آن را در گواهی عدم امکان سازش ذکر می کند ، که یکی از مهمترین اسناد طلاق توافقی است.

رضایت
لازم به ذکر است که روند طلاق بسیار زمان بر است و باید با حوصله فراوان انجام شود. در طلاق توافقی ، به لطف توافق زن و شوهر

(زن و شوهر) در بسیاری از مسائل ، وقت کمتری در دادگاه تلف می شود. به همین دلیل ، اگر می خواهید در کمترین زمان

ممکن به نتیجه برسید ، بهتر است با یک وکیل طلاق توافقی مشورت کنید و از روش طلاق توافقی استفاده کنید.

زوجین می توانند قبل از اقدام به طلاق ، با مشورت با وکیل واجد شرایط هماهنگی های اولیه را انجام دهند و بعداً خود را از بسیاری از مشکلات نجات دهند. همراهی وکیل طلاق در این زمینه می تواند زمینه ساز زوجین در بسیاری از بحران ها شود.

یکی از اصلی ترین موضوعات مورد توافق ، بحث مالی است که انواع آن در زیر شرح داده شده است.

حقوق بازنشستگی

در مورد حمایت از کودک و نحوه دریافت آن ابهام زیادی وجود دارد. بسیاری از زنان نمی دانند چقدر حمایت می کنند؟ آیا می توانند تقاضای نفقه کنند؟ آیا می توانند بدون طلاق نفقه بگیرند؟ و آیا می توانند از سالهای گذشته نفقه بگیرند؟

این س questionsالات ذهن اکثر زنان را به خود مشغول کرده است. لازم به ذکر است که اکثر زنان پس از طلاق کاملاً بی خانمان می شوند و در صورت عدم توانایی تأمین هزینه های زندگی خود با مشکلات مالی روبرو می شوند.

بسیاری از زنان معتقدند که در صورت طلاق توافقی ، باید حقوق کامل مالی به همسران خود بدهند. اگرچه این تصور غلطی است ، اما زوجین می توانند در مورد حقوق مالی زن به توافق برسند. در صورت پذیرش مرد ، زن می تواند تمام حقوق مالی خود مانند مهریه و نفقه را به طور کامل از شوهر خود بدست آورد.

نفقه گذشته
یکی از رایج ترین دعاوی در دادگاه ها نفقه گذشته است. زن می تواند در طول سالهای زندگی خود از همسرش نفقه بگیرد. اما معمولاً در طلاق های توافقی ، مردان فشار زیادی به زنان وارد می کنند.

مثلاً شوهر می گوید هر وقت جهیزیه و نفقه می دهید طلاق می گیرم. اگر مشکل مالی دارید ، بهتر است با همسرتان موافقت کنید تا به طریقی مقداری از فرزندتان را تأمین کنید. در غیر این صورت بهتر است برای طلاق از روش های دیگری استفاده کنید.

توجه داشته باشید که دریافت نفقه یا دادن آن به شوهر کاملاً به توافق زوجین بستگی دارد.

استفاده از یک وکیل طلاق توافقی می تواند بهترین راه را برای دریافت حمایت و حقوق مالی به شما ارائه دهد. به عنوان مثال ، یکی از بهترین راه های گرفتن نفقه و طلاق توافقی این است که قبل از گرفتن طلاق در دادگاه تقاضای نفقه کنید. در این حالت مرد موظف به پرداخت نفقه است. اگر بعد از دریافت نفقه هنوز می خواهید جدا شوید ، می توانید در مورد بقیه توافق کنید.

حمایت از فرزند شامل چه مواردی می شود؟

در ماده 1107 آمده است که “نفقه شامل کلیه نیازهای عادی زن از قبیل مسکن و پوشاک ، غذا ، اثاثیه و هزینه های درمانی و بهداشتی و خانگی در صورت عادت یا نیاز به دلیل ازکارافتادگی یا بیماری است.
طبق ماده 1107 قانون مدنی ، می توان گفت که میزان نفقه e
اطلاعات بیشتر درباره این منبع منبع متن منبع مورد نیاز برای اطلاعات ترجمه اضافی است
بازخورد ارسال کنید.

نتیجه گیری: برای مشاوره و موفقعیت در پرونده با ما تماس بگیرید09019948366