وکیل طلاق اختصاصا در موضوعات مربوط به طلاق، طلاق توافقی، فرار از مهریه، حذف نام همسر از شناسنامه، الزام به تمکین، حضانت فرزند، درخواست طلاق یک طرفه و این قبیل موارد، با مشاوره اقدام به صلح و سازش بین زوجین مینماید. وکیل طلاق با پرسش در خصوص معاشرت و نفقه و اخلاق و سایر جوانب در نهایت پس از نتیجه گیری مبنی بر عدم سازش با مشاوره و انتخاب مناسبترین مسیر جهت جلوگیری از تنش و سایر مسایل، اقدام به طرح دادخواست می‌نماید.

وکیل طلاق باید وکیل پایه یک دادگستری باشد که دانش و مهارت تخصصی امور حقوقی خانواده را دارا می‌باشد. 

وکیل طلاق باید تجربه کافی در مورد حقوق زوج و زوجه داشته باشد و بتواند از مناسب‌ترین راهکار های حقوقی برای حل مسئله استفاده نماید.

موضوع طلاق به دلیل گسترگی مسائل و حواشی پیرامون، مانند ابعاد اخلاقی، مالی و آینده فرزندان، باید توسط وکیل طلاق متخصص و با تجربه رسیدگی شود. نقش وکیل طلاق در مورد مسائل حقوقی خانواده بسیار حائز اهمیت و در سرنوشت احکام صادره تعیین کننده است.

موسسه حقوقی حقوقدان به سرپرستی دکتر محمد امیر نجات، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس رشته حقوق دانشگاه‌های تهران، با داشتن سابقه طولانی در امر حقوق خانواده و وکالت طلاق، آماده ارائه مشاوره و خدمات حقوقی به شما عزیزان می‌باشد.

آنلاین و رایگان با وکیل طلاق چت کنید: 09122888366 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)