مقدمه

در جوامع مدرن امروزی  و به علت ارتباط بشر با هم قطعا مشکلات حقوقی نیز بوجود می اید. در جوامع جهان سوم که در حال پیشرفت هستند و نظم و قانون چندان حاکمیتی ندارد و اگر حاکمیتی داشته باشد  چندان از آن استفاده نمی شود مشکلات حقوقی ممکن است دو چندان شود. برای مثال در جامعه ایران  که اینهمه مشکل وجود دارد.

چرا مشاوره وکیل در تلگرام و واتساپ

خوب پاسخ بسیار راحت و ساده است. ایا می خواهید به دفتر وکیل بروید  که قبلا باید نوبت بگیرید و بعد از اخذ نوبت برای هر ساعت کلی هزینه مشاوره بدهید؟خوب در منزل خود بنشید و استراحت کنید و روی تخت خود دراز بکشید و در ارامش مشاوره حقوقی بگیرید . آیا این بهتر نیست؟ تنها کافی است با شماره 09122888366 پی ام بدهید . در اینجا شما  با وکیل در ارتباط هستید و مشاوره حقوقی انلاین دریافت می کنید و از نتایج مشکل خود نیز بدرستی بهره مند می شوید.

همچنین می توانید از سامانه پرسش و پاسخ حقوقی در وب سایت ما بهره مند شوید . و از سامانه پرسش و پاسخ ویژه نیز بهره بگیرید.

در اینجا به راحتی شما از اطلاعات وکیل پایه یک دادگستری و دکتری حقوق بهره مند شده اید. کجا می توانستید همچنین بهره ای را ببرید ؟

پس از چت و مشاوره آنلاین با وکیل چه کنم؟

زمانی که شما مشاوره حقوقی آنلاین خود را دریافت کرده اید احتمالا در معرض خط حقوقی قرار گرفته اید .یا در مشاوره حقوقی به این نتیجه رسیدید که موضوع را استند بای نگه دارید و یا وکیل شما به شما راهنمایی داده موضوع را از طریق حقوقی پیگیری کنید.

حال سوال اینجاست چگونه موضوع را پیگیری کنم؟ وکیل که در دسترس من نیست.؟ اگر می خواهید  از وکیل استفاده نمایید و خودتان اصلا خودتان را به زحمت نیاندازید بهتر است به دفتر ما بیایید ؟ آدرس دفتر حقوقی ما تهران،سعادت اباد ابتدای بلوار دریا پلاک 30 می باشد. اما اگر دور هستید و نمی خواهید آنچنان هزینه نمایید بهترین راه این است که خودتان به دادگاه بروید و از سامانه عریضه نویسی آنلاین استفاده نماید.

عریضه نویسی آنلاین چیست؟

یکی از خدمات نوینی که ما به هم میهنان خود ارائه داده ایم عریضه نویسی آنلاین است. یعنی چه ؟ یعنی شما فایل خود را برای ما بصورت آنلاین ارسال می کنید و عریضه ، شوائیه و لایحه خود را به صورت آنلاین اخذ می کنید .  همان فایل را کپی کرده و به دادسرای مربوطه ارائه می دهید.

عریضه نویسی انلاین
عریضه نویسی انلاین

مزایای عریضه نویسی آنلاین چیست؟

مزایای عریضه نویسی آنلاین این است که اولا شما در وقت خود صرفه جویی می نمایید . این مهم است که شما در پای کامپیوتر خود می نشینید و عریضه خود را دریافت می کنید ؟

آیا دوست دارید به دادگاه و واحد عریضه نویسی مراجعه کنید و با دوخط نوشتن 50 هزار تومان بدهید و در آخر پرونده شما بسته شود و چند صد میلیون شما بر باد رود؟ حداقل ما این ادعا را داریم وکلای متخصص و بر جسته عریضه شما را تنظیم می نمایند.

بنابر این از همین حالا شروع کنید و از امکانات بی نظیر مجموعه ما استفاده نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *