مقدمه

همه ما می دانیم که در  جامعه ایران  همواره در معرض خطرات حقوقی هستیم . بیش از 15 میلیون پرونده جریانی در کشور ما در حال بررسی است. این مقدار  آیا نسبت به جمعیت ما زیاد نیست ؟ بله پاسخ مثبت است . اما این مشکلات چرا بوجود می آید ؟ پاسخ اینجاست چون ما  قبل از وقوع حادثه از وکیل یا مشاوره استفاده نمی کنیم.

وکیل آنلاین در تلگرام چه مزایایی دارد؟

وکیل آنلاین در تلگرام مزایای بی شماری دارد. قطعا شما همه روزه در معرض خطرات حقوقی هستید و فرصت ندارید  به دفتر وکیل بروید. آیا می دانید همین مشاوره حقوقی آنلاین  از طریق تلگرام و واتساپ در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا هزینه بالغ بر 100 دلار دارد؟ و در ایران شما می توانید به راحتی از این خدمات بهره مند شوید؟

همچنین شما می توانید در محیط منزل خود و بدون استرس مشاوره حقوقی خود را دریافت نمایید . تنها کافی است از طریق واتساپ به شماره 09122888366  پیغام ارسال نمایید و شروع به چت کردن در مورد مشکل خود نماید.

همچنین می توانید از سامانه پرسش و پاسخ حقوقی و پرسش و پاسخ ویژه استفاده نمایید که در صفحه اول وبسایت ما موجود می باشد. پس اینهمه امکانات را دفتر حقوقی دکتر محمد امیرنجات در اختیار شما هم میهنان عزیز قرار داده تا هزینه های شما در دعاوی کاهش یابد .

پس از اخذ مشاوره حقوقی انلاین چه کاری کنم ؟

زمانی که شما مشاوره حقوقی آنلاین خود را دریافت کرده اید احتمالا در معرض خط حقوقی قرار گرفته اید .یا در مشاوره حقوقی به این نتیجه رسیدید که موضوع را استند بای نگه دارید و یا وکیل شما به شما راهنمایی داده موضوع را از طریق حقوقی پیگیری کنید.

حال سوال اینجاست چگونه موضوع را پیگیری کنم؟ وکیل که در دسترس من نیست.؟ اگر می خواهید  از وکیل استفاده نمایید و خودتان اصلا خودتان را به زحمت نیاندازید بهتر است به دفتر ما بیایید ؟ آدرس دفتر حقوقی ما تهران،سعادت اباد ابتدای بلوار دریا پلاک 30 می باشد. اما اگر دور هستید و نمی خواهید آنچنان هزینه نمایید بهترین راه این است که خودتان به دادگاه بروید و از سامانه عریضه نویسی آنلاین استفاده نماید.

عریضه نویسی آنلاین چیست؟

یکی از خدمات نوینی که ما به هم میهنان خود ارائه داده ایم عریضه نویسی آنلاین است. یعنی چه ؟ یعنی شما فایل خود را برای ما بصورت آنلاین ارسال می کنید و عریضه ، شوائیه و لایحه خود را به صورت آنلاین اخذ می کنید .  همان فایل را کپی کرده و به دادسرای مربوطه ارائه می دهید.

وکیل طلاق توافقی
عریضه نویسی انلاین

مزایای عریضه نویسی آنلاین چیست؟

مزایای عریضه نویسی آنلاین این است که اولا شما در وقت خود صرفه جویی می نمایید . این مهم است که شما در پای کامپیوتر خود می نشینید و عریضه خود را دریافت می کنید ؟

آیا دوست دارید به دادگاه و واحد عریضه نویسی مراجعه کنید و با دوخط نوشتن 50 هزار تومان بدهید و در آخر پرونده شما بسته شود و چند صد میلیون شما بر باد رود؟ حداقل ما این ادعا را داریم وکلای متخصص و بر جسته عریضه شما را تنظیم می نمایند.

بنابر این از همین حالا شروع کنید و از امکانات بی نظیر مجموعه ما استفاده نمایید.

وکیل طلاق توافقی
مشاوره حقوقی انلاین

مجسمه فایبرگلاس

6 دیدگاه “وکیل آنلاین تلگرام ،وکیل آنلاین واتساپ

 1. ghorban گفت:

  باسلام.بنده ملکی را سال 51 خریداری کردم ازطریقه قانون 147و148 اصلاحی رای هیات ونهایتا گواهی مالکیت گرفتم ولی سند دریافت نکردم ورثه فروشنده باادعای اینکه سند خریداری من جعلی است که بادوبارکارشناسی ودر دادگاه تجدید نظر رای قطعی مبنی براینکه سند فوق توسط فروشنده انگشت زده شده حالا بعداز چندسال باارایه شکایت جدیدکه یک گواهی فوت ازثبت احوال گرفتن تاریخ فوت سال 44 بوده ولی ثبت فوت سال 55 بوده حالا بااین ادعا که فروشنده چطور 7 سال بعداز مرگش ملکی را فرخته ممنون از لطفتون.

  • دکتر محمد امیر نجات گفت:

   سلام جهت کسب اطلاعات بیشتر به واتساپ 09122888366 پیغام دهید

 2. اشتراک ها: وکیل آنلاین چت رایگان،09122888366 واتساپ - وکیل حقوقی سعادت آباد

 3. یعقوب گفت:

  با عرض سلام و ادب
  سال ۷۳ پدرم سرقفلی مغازه ای را که شخصی قبل از پدر سال ۵۷ از خود مالک خریده بود، خرید، بنجاق اصلی دست نویس بوده ، مالک به حق انتقال بغیر اشاره نکرده، اجاره بها تعیین شده با چندتا شاهد، در بنجاق دست نویس پدر با مالک سرقفلی دوم، رضایت مالک بر عهده فروشنده نوشته شده با تعیین اجاره بها که به وراث( مالک فوت شده) پرداخت شود،از آنموقع تاکنون وراث برای اخذ اجاره بها از پدر نیامده اند،( هر یک در چند شهر دیگر)، (لطفا به این نکته دقت شود که اجرای قانون روابط موجر و مستأجر مصوب ۱۳۵۶در شهرستان ما……اجرایی نیست)، سال ۹۳ سه دانگ سرقفلی را از پدر خریدم(بدون اشاره به حق انتقال به غیر ، رضایت مالک و اجاره بها) و سال۹۵ پدر سه دانگ دیگر را به شخص دیگر فروخت(بصورت مبایعه نامه ۴ صفحه ای)، امسال قصد فروش سهم خود بصورت مشاعی به شریکم را داشتم، ابتدا اظهار نامه ای از طریق دفتر خدمات قضایی به وراث(۲۶ورثه) ارسال کردم( با عنوان قصد فروش سهم خود دارم و بدوا به شما اعلام میکنم…..با مهلت جواب دهی ۱۵ روز) ، فقط دو تن از وراث را میشناسم که در شهر خودمان هستن و آدرس مابقی را از ایشان گرفتم، بعد از گذشت دو ماه از ارسال ، جوابی از سوی وراث نیامد( یا در محل حاضر نبودن یا به فامیل وارث ابلاغ یا آدرس اشتباه بود… بجز دو سه نفر که ثبت ثنا داشتند)احتمال جواب دهی نمیدادم(رابطه آنچنانی با هم ندارند) سرانجام با شریکم( مشاعی) در بنگاه بصورت مبایعه نامه ۴ صفحه ای معامله کردیم، هزینه انتقال و رضایت حق اربابی، بر عهده من است،حال خریدار مبلغ ۲۵ میلیون تومان بابت رضایت حق اربابی نگه داشته و میگه هر وقت حق مالکیت وراث را دادی( دقیق نمیدانم باید پرداخت کرد یا راهی برای نپرداختن است؟(با توجه به اجرایی نبودن روابط) اگر راهی هست راه حل چیست؟ که این یه سوال بنده از شما وکیل محترم است) در ازای دریافت رسید از وراث، تصفیه میکنیم، حال مشکل و سوال من این است: حق مالکیت که قانونی نیست و عرفی ست، بنظر شما آسانترین، بصرفه ترین، بی دردسرترین اقدام قانونی( یا بصورت کدخدا منشانه) علیه خریدار چیست ؟ تا مطالبه الباقی ثمن معامله کنم؟
  ممنون از راهنمایی و جواب

 4. سیده رقیه گفت:

  سلام اگر زوجه بعد طلاق مهریه خود را بگیرد و قصد ازدواج مجدد داشته باشد ایا زوج میتواند بخاطر ازدواج مجدد زوجه مهریه را از او سلب کند ایا راهی هست ک زوج بتواند؟؟؟

 5. امید نظری گفت:

  سلام من امید هستم مادرم ایرانی و پدرم افغانی‌ ۲۶ سالمه.
  من میخواهم مطابق به قانون کد ملی ۹۷۹ تقاضای تابعیت ایران کنم.
  پدرم در ایران کارت موقت گرفته بود از کل امور اتباع مهاجرین در ایران که اسمش در کارت اشتباه نوشته شده بود یعنی (دولت) نوشتن و با استفاده از همان کارت ازدواج با مادرم کرد و در گواهی ولادتم از همان کارت استفاده کرد و آخرش در سند طلاق با مادرم نیز از همان کارت استفاده کرد.
  اما اصلا در شناسنامه پدرم اسمش (دوران) بود.

  من حالا بطور مدارک به سند طلاق،گواهی ولادتم، و شناسنامه پدرم نیاز دارم که مشکلم اشتباه بودن نام پدرم است.
  لطفا کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *