مقدمه

مشهد شهری تقریبا صنعتی می باشد . شهری است که جنبه توریسی دارد . هر سال میلیون ها زائر به مشهد سفر می کنند و از خدمات توریسی این شهر بهره مند می گردند . شهری است که جنبه صنعتی دارد . مشاغل بسیاری در این شهر در حال فعالیت هستند و همچنین شهری است که دعاوی حقوقی و کیفری زیادی همچون خیانت در مانت و سرقت و کلاهبرداری در آن به چشم می خورد .

چرا وکیل آنلاین بگیرم ؟

قطعا فرهنگ استفاده از وکیل در جامعه ما بسیار پایین است . اگر نبود سالانه 15 میلیون پرونده جریانی نداشتیم . برای مثال در جامعه ما باب هست یک سازنده ساختمان خود اقدام به انعقاد قرارداد مشارکت می کند. بعد به مشکلات حقوقی برخورد می کند . مثلا ملک خود را می فروشد و در آن واحد به کس دیگر می فروشد. و… یا سایر مشکلات . بعد از اینکه چند میلیارد تومان ضرر می کند تازه به فکر گرفتن وکیل می افتد . چند ده یا چند صد میلیون هم هزینه برای وکیل می کند.

اگر همین فرد یک سرچ ساده در گوگل می کرد و به وب سایت ما سر می زد و به صورت حتی آنلاین از خدمات حقوقی وکیل آنلاین بهره مند می شد دیگر انقد ضرر مالی نمی دید.

پس چرا استفاده نکنیم ؟

خیلی راحت می توانیم به شماره 09122888366 پی ام در واتساپ بدهیم. و سوال حقوقی خود را بپرسیم و سایر خدمات حقوقی این دفتر استفاده کنیم.

من در مشهدم و دفتر وکیل در تهران چه کار کنم؟

اگر بخواهید وکیل اتخاذ نمایید می توانید با دفتر ما به  شماره 02186129208 تماس حاصل نمایید و درخواست ملاقات حضوری کنید . مشاوران ما در اسرع وقت به شما وقت ملاقات می دهند  یا در مشهد وکلای خوب ما را معرفی می کنند ما راهی دیگر نیز وجود دارد و آن استفاده از سامانه عریضه نویسی آنلاین است.

 

عریضه نویسی آنلاین چیست؟

یکی از خدمات نوینی که ما به هم میهنان خود ارائه داده ایم عریضه نویسی آنلاین است. یعنی چه ؟ یعنی شما فایل خود را برای ما بصورت آنلاین ارسال می کنید و عریضه ، شوائیه و لایحه خود را به صورت آنلاین اخذ می کنید .  همان فایل را کپی کرده و به دادسرای مربوطه ارائه می دهید.

مزایای عریضه نویسی آنلاین چیست؟

مزایای عریضه نویسی آنلاین این است که اولا شما در وقت خود صرفه جویی می نمایید . این مهم است که شما در پای کامپیوتر خود می نشینید و عریضه خود را دریافت می کنید ؟

آیا دوست دارید به دادگاه و واحد عریضه نویسی مراجعه کنید و با دوخط نوشتن 50 هزار تومان بدهید و در آخر پرونده شما بسته شود و چند صد میلیون شما بر باد رود؟ حداقل ما این ادعا را داریم وکلای متخصص و بر جسته عریضه شما را تنظیم می نمایند.

بنابر این از همین حالا شروع کنید و از امکانات بی نظیر مجموعه ما استفاده نمایید.

یک دیدگاه “وکیل آنلاین مشهد،مشاوره آنلاین مشهد

  1. سید عباس جعفری گفت:

    سلام: چنانچه چند سال قبل توسط شورا تحریر ترکه متوفا انجام شده باشد و صورتجلسه اموال(به امضای همه وراث) و رای تحریر ترکه نیز در شورای حل اختلاف صادر شده، موجود باشد. آیا درخواست تقسیم ترکه مالی است یا غیر مالی؟ در ضمن آیا احدی از ورثه اکنون می تواند ادعای مالکیت برخی از اموال تحریر شده را بکند؟ آیا در شروع درخواست تقسیم ترکه باید مالیات بر ارث نیز توسط درخواست دهنده تقسیم ترکه پرداخت شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *