وکیل آنلاین چت رایگان

وکیل آنلاین چت رایگان

وکیل آنلاین چت رایگان

ممکن است شما با مسئله و مشکل حقوقی بر خورد کرده اید .  شما در جامعه ایران زندگی می کنید . جامعه ای که در آن 15 میلیون پرونده جریایی دارد یا شاید هم بیشتر . این آمار را قوه قضاییه ارائه داده است. اما چه کنیم ؟  اگر پول و هزینه کافی نداشته باشیم چه کنیم ؟

وکیل آنلاین چت رایگان چیست-

یکی از خدمات نوینی که ما به هم میهنان خود ارائه داده ایم عریضه نویسی آنلاین است. یعنی چه ؟ یعنی شما فایل خود را برای ما بصورت آنلاین ارسال می کنید و عریضه ، شوائیه و لایحه خود را به صورت آنلاین اخذ می کنید .  همان فایل را کپی کرده و به دادسرای مربوطه ارائه می دهید.

یکی از خدماتی که مجموعه ما ارائه می دهد وکیل انلاین است. قطعا فن وکالت فن پیچیده ای است و شما از عهده آن بر نمی اید. باید در مسائل و مشکلات خود از وکیل استفاده نمایید .  شاید هزینه پرداخت وکیل را نداشته باشید و دوست نداشته باشید به دفتر وکیل مراجه نماید.

در اینجا به راحتی می توانید از خدمات حقوقی آنلاین مجموعه دکتر محمد میرنجات در وب سایت حقوقی WWW.HOGHOOGHDAAN.COM  استفاده نمایید. همچنین می توانید از طریق شماره 02186129208 سوال حقوقی خود را بپرسید .

نحوه چت آنلاین با وکیل آنلاین

وکیل آنلاین چت رایگان

اگر می خواهید مشاوره خوبی داشته باشید دقت کنید که یک مشاوره خوب یک ساعت زمان می برد و هیچ وکیلی یک ساعت رایگان وقت نمی گذارد

مزیت وکیل آنلاین چت رایگان

چنانچه نمی خواهید صرفا مشاوره حقوقی  تلفنی داشته باشید ، می توانید از چت استفاده نمایید . در این حالت کافی است با شماره 09122888366 از طریق نرم افزار واتساپ پیام دهید و شروع به چت کردن نمایید.

آیا چت آنلاین مفید است؟

سوال اینجاست آیا چت کردن به صورت آنلاین مفید است و ویژگی دارد؟ بله چرا مفید نباشد . قطعا مفید است . شما با یک وکیل پایه یک دادگستری و دکتری حقوق چت می کنید . همین چت را ممکن است در سایر موارد به قیمت 500 هزار تومان هزینه کنید.

وکیل آنلاین چت رایگان

پس از چت آنلاین و اخذ مشاوره حقوقی آنلاین چه کنم ؟

زمانی که شما مشاوره حقوقی آنلاین خود را دریافت کرده اید احتمالا در معرض خط حقوقی قرار گرفته اید .یا در مشاوره حقوقی به این نتیجه رسیدید که موضوع را استند بای نگه دارید و یا وکیل شما به شما راهنمایی داده موضوع را از طریق حقوقی پیگیری کنید.

حال سوال اینجاست چگونه موضوع را پیگیری کنم؟ وکیل که در دسترس من نیست.؟ اگر می خواهید  از وکیل استفاده نمایید و خودتان اصلا خودتان را به زحمت نیاندازید بهتر است به دفتر ما بیایید ؟ آدرس دفتر حقوقی ما تهران،سعادت اباد ابتدای بلوار دریا پلاک 30 می باشد. اما اگر دور هستید و نمی خواهید آنچنان هزینه نمایید بهترین راه این است که خودتان به دادگاه بروید و از سامانه عریضه نویسی آنلاین استفاده نماید.

وکیل طلاق توافقی
وکیل آنلاین چت رایگان

 وکیل آنلاین چت رایگان چه ابزارهای جانبی دارد-وکیل آنلاین چت رایگان

یکی از خدمات نوینی که ما به هم میهنان خود ارائه داده ایم عریضه نویسی آنلاین است. یعنی چه ؟ یعنی شما فایل خود را برای ما بصورت آنلاین ارسال می کنید و عریضه ، شوائیه و لایحه خود را به صورت آنلاین اخذ می کنید .  همان فایل را کپی کرده و به دادسرای مربوطه ارائه می دهید.

مزایای عریضه نویسی آنلاین این است که اولا شما در وقت خود صرفه جویی می نمایید . این مهم است که شما در پای کامپیوتر خود می نشینید و عریضه خود را دریافت می کنید ؟

وکیل آنلاین چت رایگان

آیا دوست دارید به دادگاه و واحد عریضه نویسی مراجعه کنید و با دوخط نوشتن 50 هزار تومان بدهید و در آخر پرونده شما بسته شود و چند صد میلیون شما بر باد رود؟ حداقل ما این ادعا را داریم وکلای متخصص و بر جسته عریضه شما را تنظیم می نمایند.

وکیل آنلاین چت رایگان

بنابر این از همین حالا شروع کنید و از امکانات بی نظیر مجموعه ما استفاده نمایید.

چرا وکیل آنلاین چت رایگان

دقت بفرمایید. شما در سایت های دیگر با کاراموز یا دانشجوی حقوق چت می کنید و ایشان راهکار مناسب به شما ارائه نمی دهند. اما سیستم وکیل آنلاین چت رایگان که در اینجا در اختیار شما قرارداده ایم ارتباط مستقیم با وکیل است.

نکته مهم این است که انتظار نداشته باشید چون در سایت درج شده وکیل آنلاین یا چت رایگان هر گونه چتی با هر موضوعی برای شما رایگان می افتد و حساب می شود.

تنها موضوعاتی برای شما رایگان محاسبه می گردد که موضوعات ساده باشند. الباقی نیز با هزینه کم محاسبه می شود پس نگرن نباشید و شروع کنید.

وکیل آنلاین چت رایگان چیست و چه خدماتی ارائه می دهد

وکیل آنلاین چت رایگان یک سامانه ارائه خدمات حقوقی آنلاین است. در کشور ما خدمات حقوقی عمدتاً به شکل سنتی با هزینه های بسیار بالا و غیر تخصصی به کسب و کار با ارائه می شود.

از آنجا با همراهی یک تیم حرفه ای و مجرب و در بستر فناوری های به روز سرویس ها و راهکارهای حقوقی منحصر به فرد مقرون به صرفه و با کیفیتی را ارائه می‌کنیم .

در حال حاضر ۸ راهکار حقوقی توسط ما ارائه می شود. بانک قراردادها و اسناد حقوقی تنظیم اختصاصی قرارداد بررسی و بازنویسی اختصاص قرارداد مشاوره حقوقی عمومی و پرسش و پاسخ آنلاین حقوقی که همه اینها توسط تیم حقوقی انجام می‌شود و همچنین دعاوی کیفری و حقوقی مشاوره های حقوقی تخصصی در سطح پترن های بین المللی که توسط سیستم وکیل آنلاین چت رایگان صورت می‌گیرد.

در حال حاضر حضور حدود ۵۰ هزار شرکت فعال در ایران وجود دارد. اگر این شرکت و فقط سالیانه ۲ میلیون تومان برای خدمات حقوقی خود هزینه کنند   بازار ۵۰۰ میلیارد تومانی در سال روبرو می شویم.

ما از راه‌های مختلفی پول در میاره فروش هر محصول اشتراک زمانی و کمیسیون در خصوص مشاوره های حقوقی آنلاین رایگان تمام اینها به صورت کارآفرینی هستند و وکیل آنلاین چت رایگان به شکل یکپارچه در واقع این خدمات را ارائه می دهد.

در حال حاضر بیش از ۹۹ درصد از خدمات حقوقی کشور هنوز دارد به صورت آفلاین انجام می شود و ما سعی می‌کنیم با استفاده از فناوری و ابزارهای آنلاین از جمله واتساپ و تلگرام و واتساپ و تلگرام مزیت هایی را ایجاد نماییم مهمترین نقطه قوت ما تیم مس تیم حرفه ای و مجرب با شرکت آقای دکتر محمد امیر نجات  و ما بیش از ۱۰ سال سابقه در فضای فناوری و حقوقی داریم طی ۱۲ ماه گذشته رشد ۳۳ درصدی رو در درآمد و تعداد مشتریان داشتیم و افتخار این را داریم که بیش از ۲۸۰ کسب و کار و صنف ایرانی سرویس ارائه می کنیم.

ما میخواهیم از فناوری استفاده کنیم تا ظرفیت مقیاس بیشتری را رای دهیم . با استفاده از فناوری قراردادها را استاندارد می کنیم که بتوانند تعداد زیادی از کسب و کارها با یک نوع در واقع قرارداد با مراوده می‌کند و بخشی از کارهای وکیل آنلاین چت رایگان به بخش سیستم ارتباط با مشتری برمی‌گردد که این سلسله مراتب موسسات حقوقی بزرگ دنیا طراحی شده و این سلسله مراتب منجر به این می‌شود که تنظیم اختصاصی یک قرارداد یا بررسی قرارداد یا حتی مشاوره حقوقی با زمان خیلی کم انجام بشه چون یک مشکلی که در بحث حقوقی وجود دارد .

زمان‌های طولانی مدت است که ایجاد می‌شود در خصوص جریان های درآمدی ما این هستش که بحث اول بحث فروش محصولات حقوقی ما از نمونه قرارداد هایی که در بانک حقوقی موجود دارد تنظیم و بررسی قراردادهای ما و مشاوره حقوقی عمومی ما ساعت 80 هزار تومان به شکل اطلاعات تلفنی هست و می توانیم از افراد اشتراک ها را هم داشته باشیم.

مشابه وکیل آنلاین چت رایگان استارتاپ لگال زوم هست که در آمریکا فعالیت می‌کند و حقوقدان دقیقاً مشابه سرویس وکیل آنلاین چت رایگان است و یکی دیگر از نمونه مشاوران و سیستم لاهه هستش که در استرالیا خیلی بزرگ شده و از خود لگا لزوم سرمایه جذب کرده. در اشتراک ۱۲ ماهه ما شما ۳۰ دقیقه مشاوره تلفنی دارید و هر زمان که نیاز به مشاوره داشته باشید خیلی راحت درخواستتون ثبت می کنید و مشاور با شما تماس میگیره و شما به قراردادها دسترسی دارید و آموزش‌های این قراردادها هم دسترسی دارید

83 دیدگاه “وکیل آنلاین چت رایگان،09122888366 واتساپ

 1. فاطمه اسدی گفت:

  سلام من تصادف کردم یه کامیون زده آینمو کنده و بع بدنه آسیبی ایجاد نشده افسر پلیس اول گفت طرف مقصره بعد چند دقیقه گفت 50 50 که اصلا نمیفهمش
  ینی چی 50 50

  • دکتر محمد امیر نجات گفت:

   سلام جهت کسب اطلاعات بیشتر به واتساپ 09122888366 پیغام دهید

 2. وحید گفت:

  باسلام ببخشین من چند ماه پیش یک وکیل برای شکایت اختلاف خانوادگی با هزینه ۲ میلیون برای خود انتخاب کردم … ولی وکیل تو قرارداد ننوشته که ۲میلیون بابت رسیدگی به شکایت این فرد پول گرفتم حال بهم میگه باید ۲ میلیون دیگر بهم بدهی تو بهم پولی ندادی … میخوام بدونم چه کار کنم

  • دکتر محمد امیر نجات گفت:

   سلام جهت کسب اطلاعات بیشتر به واتساپ 09122888366 پیغام دهید

 3. مريم گفت:

  سلام خسته نباشيد من و سه فرزندم قصد پناهندگي در كانادا رو داريم ميخواستم بدونم هذينه اين پروسه چقدره؟

 4. المیرا گفت:

  سلام مادربزرگم دوتا پسر داره و با عموی بزرگم زندگی کرد از نظر مالی هم همه چیز در اختیار عموی بزرگم بود و مادربزرگم از نظر مالی اونا را تامین میکرد الا حدود یک سال که به خاطر از پا افتادگی و نداشتن تکلم پیش پدرم گذاشتن تا عهده دارش بشه والا حالش خوب نیست ود ضمن پدرم و عموم رابطه ای باهم ندارن میخاستم بدونم اگر عموم وامی به اسم مادربزرگم گرفته باشه ممکنه بعداز مرگ مادربزرگ به گردن پدر من بیفته لازمه بابت این موضوع دست نوشته ای جهت برداشته شدن از عهده پدرم تهیه کنیم ؟

 5. محمدرضا گفت:

  سلام روی سفته شکایت کردم الان حکم جلب گرفتم ولی نمیتونم روش اقدام کنم چون از اصفهان باید برم مشهد مرخصی بهم نمیدن میخاستم بدم دوستم کاراشو بکنه میخاسم ببینم میتونم

 6. Arash گفت:

  سلام
  چهار سال پیش قانونی ترکیه رفتم اما خروج قانونی نداشتم،اگر الان قانونی برم ،دولت ترکیه نمیگیرتم؟

 7. اسما گفت:

  سلام شرمنده،اگر یک زن بدونه اجازه ی شوهرش و بدون اطلاع او از منزل خارج شود،بنا به دلایله امنیتی جانی و به دلیل مصرف قرصهای روان گردان توسط شوهرش،چه اتفاقی میفتد؟؟
  ایا جرم محسوب میشود؟
  یا مهریه تعلق نمیگیرد؟
  خااااااااااهش میکنم ازتون راهنماییم کنین،خیییییلی شرایطه بدی دارم.خییییییلییییییی

 8. پروین رفیعایی گفت:

  چندتا چک دارم که چند سال با یک خانم که 4 تا مغازه داشته کار می کردم بعد از چند سال یک مرتبه چندین چک داد وپول را بالا کشیده و می گوید پول به حسابت واریز کردم ایا می تواند ان پول را جای چک بگذارد یانه

  • دکتر محمد امیر نجات گفت:

   جهت موضوعتان باید وکیل بگیرید یا با شماره واتساپ پی ام بدهید

 9. روژان گفت:

  سلام.داماد حونواده ما خودکشی کرده والدینش رفتن از ما شکایت کردن که چون شما با پیامک اینو اذیت کردین اون به خاطر پیامکای شما خودشو کشته.ایا میتونن ادعاشونو ثابت کنن.ممنونم.

 10. لیلا فرجی گفت:

  سلام من چند سالی میشه ک طلاق گرفتم و تحت تکلف پدرم هستم پدرم مستمری بگیر تامین اجتماعی بودن و در حال حاضر پدرم به رحمت خدا رفتن و من برای گرفتن حقوق مستمری پدرم باید گواهی فوت ارائه بدم که اونم دست برادرام هست که اول گفتن نمیدن الانم میگن که گمش کردیم الان منی که گواهی فوت ندارم چطوری میتونم از حقوق مستمری پدرم استفاده کنم؟در ضمن پدرم در بیمارستان فوت کردن…

 11. زهرا لطفی پور گفت:

  با سلام
  من معامله ای انجام دادم که به زور و اجبار شوهرم بوده که شوهرم ۶ماه پیش ماشین بنام من رو قولنامه میکنه ساعت ۱۲شب تو کوچه با وکیل دادگستری بوده خریدار وبعد ۳روز کتک کاری منو میبره امضا میکنم برای طرف قولنامه قطعی میشه و وکالت هم میدم بهش همش به زور شوهرم و الان میتونم شکایت شوهرم کنم که اون زمان بدهکار بود و حکم جلب داشته و فراری بوده وبه زور منو وادار کرده ب امضا و قبل ازاین معامله درخواست طلاق هم دردادگاه ثبت کرده بودم که ادامه ندادم و خلاصه نابود شدم بخاطرش میتونم الان شکایت شوهرم کنم بلکه بتونم معامله باطل کنم؟

 12. زهرا لطفی پور گفت:

  سلام
  یه معامله ۶ماه پیش شوهرم انجام میده وماشین من نصف شب توکوچه میفروشه به یه وکیل دادگستری وبعد از ۴روز کتک کاری ودعوا منو بازور کتک وفحش و درگیری میبره امضا میکنمومعامله قطعی میشه و خریدار خیالش راحت میشه که مال غیر نخریده و وکالت هم میگیرن ازم و الان میتونم شکایت شوهرم کنم که حکم جلب اون زمان داشته و فراری بوده ۲تا حکم جلب و بدهکار مالی هست هنوزم وپارسال هم بخاطر کاراش درخواست طلاق دادم که ثبت شد ولی باز جدا نشدیم الان میتونم برم شکایت کنم وماشین برگردونم؟راهی داره؟

 13. نیما گفت:

  سلام
  ببخشید میخواستم بدونم که وقتی توی مدرسه فوتبال بازی میکنن وی نفر توپ رو می شوته وبه گوش شخص دیگه ایی میخوره وگوش اون آسیبی نمیبینه هزینه ویزیت هایی که اون شخص داده باید چه کسی پرداخت کنه .
  این اتفاق تو مدرسه رخ داده.
  لطفا اگه میشه زود جواب بدید خیلی مهمه

 14. مهسا گفت:

  با سلام دختری 17 ساله هستم که نامزدم فوت کرده و مستمری ایشون دریافت میکنم از بیمه تامین اجتماعی پرسیدم گفتن با ازدواج مجدد قطع نمیشه میخاستم بدونم حتی اگر اسمشم از شناسنامه بیاد بیرون با ازدواج مجدد باز هم قطع نمیشود؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

 15. سعيد گفت:

  سلام خانه اي خريدم كه توسط طلبكار فروشنده خانه ،سند آن در اداره ثبت توقيف شده است آيا مي توانم بدون پرداخت مبلغ توقيفي كه 400 ميليون است سند خانه كه خريدم با وكالت تامي كه از فروشنده دارم بنام خودم كنم يا خير لازم به ذكر است تاريخ توقيفي قبل از تاريخ خريد من بوده است ولي فروشنده ملك به من مي گويد بيا و يك مبايعه نامه به تاريخ قبل از توقيف براي تو تنظيم كنم آيا اين كار براي من مشكل ساز نمي شود

 16. زهرا گفت:

  سلام.آیا داشتن اسکرین شات از چت های مرد متاهل با زن دیگر و داشتن فیلم و عکس که زن و مرد در کنار هم هستن یا زن سوار ماشین مرد میشود و داشتن ویس از انها این امکان را میدهد تا آن دورا به زنا محکوم کرد؟!هرچند که آن مرد به شدت انکار میکند.

 17. Shadi گفت:

  سلام
  پدر بزرگ بنده که به رحمت خدا رفته در جوانی از ابتدای یک کوچه تا انتهای آن که جزء زمین های کشاورزی می شود را خریداری می کند. و نوع سند آن هم بنجاق می‌باشد.
  یعنی:۷مغازه/زمین های کل کوچه/زمین های کشاورزی
  و املاکش به طور قانونی بین ۷فرزندش تقسیم می شود و به هریک فروشنامه می دهد تا از طریق آن اقدام به گرفتن سند کنند.
  پدر بنده هنوز به دنبال گرفتن سند نرفته.یعنی در کل تا الان کسی در این رابطه به مشکل نخورده است.
  دارای دو برادر می‌باشم و بعد از ازدواجشان هرکدام از آنها به مقدار مساوی از حیاط پشتی خانه ما زمین گرفتند و خانه ساختند. برادر بزرگم با فروشنامه ای که در آن ذکر شده پدر بزرگم به او فروخته سند گرفت….
  برادر کوچکم هنوز سند نگرفته و فروشنامه دست پدرم است.
  مدل تمام فروشنامه ها هم بصورت دست نویس و با امضاء وارثان دیگر و معتمدین محل و مهر هیئت امنای محل می باشد.
  ‌بعد از آن به اصرار مادرم که می خواست تکلیف خانه و مغازه هم مشخص شود چون به برادر هایم اعتماد نداشت و همیشه به من میگفت چون تو یک دختر هستی میخواهیم به تو سهم مساوی با برادرانت بدهیم،پدرم فروشنامه ای تنظیم کرد و در آن ۳دانگ خانه به من و ۳دانگ به مادرم تعلق گرفت البته بعد از ۱۲۰سال پدر، همچنین فروشنامه ای برای مغازه ای که سهم پدرم بود و از پدر خودش فروشنامه داشت تنظیم شد و در آن ۳دانگ به مادرم و نفری ۱دانگ به ما داده شد.
  که قرار بود بعد از ۱۲۰ سال مادرم ۳دانگ مابقی خانه به من برسد و ۳دانگ مغازه بین ما نفری ۱دانگ تقسیم شود.
  ولی ۵سال است که مادرم فوت کرده و پدرم از همان سال اول به دنبال ازدواج مجدد است.رابطه ی برادرم هم با من بد شده و شنیدم که گفته خواهرم از مغازه هیچ سهمی نمیبرد فقط زمین کشاورزی(زمین کشاورزی هنوز بین پدرم و برادرانش مشترک هست تا به طور کلی فروخته شود).مخالفت برادرم در صورتی است که امضاء خودش در هر دو فروشنامه است.پدرم هم بخاطر اینکه من مخالف ازدواج مجددش بودم حداقل تا زمانی که من مجردم، با من بد شده و می گوید آن نوشته برای آن موقع بوده و حالا نظرش تغییر کرده.البته فقط در رابطه با مغازه و در مورد خانه حرفی ندارد و می گوید متعلق به خود تو است.البته فعلا که در حد حرف می باشد چون مدرکی ندارم.من که بعد ها نمی توانم ثابت کنم برادرهایم سهمشان را گرفته اند.
  حال میخواهم بدانم که
  ۱)آیا پدرم می تواند اقدام به فسخ کلی این فروشنامه ها کند؟و به دیگری انتقال دهد یا برای خودش سند بگیرد؟در این صورت من باید چکار کنم؟
  ۲)وقتی همه زیر حرف‌هایشان زده اند و شنیده ام که برادرم حتی به خانه ای که آن،دیگر سهم من است چشم دارد ولی من چنین فروشنامه ای دارم چطور می توانم حقم را بگیرم و از خانه ۶دانگ و از مغازه به تعداد مساوی ارث ببرم؟؟؟؟
  چون من توقع ندارم که الان سند به نامم بزنند فقط میخواهم خیالم راحت شود با توجه به دشمنی برادرم و اینکه امروز فهمیدم پدرم پنهانی ازدواج کرده است.
  ۳) اگر با عموی بزرگم که پدرم از او حرف شنوی دارد و کل کارهای فروشنامه کل کوچه را او انجام می دهد صحبت کنم و از او بخواهم با پدرم صحبت کند که از نو قرارداد جدیدی تنظیم کند راه حل خوبی ست و چکار کنم که محکم کاری شود؟؟؟هم مغازه هم خانه
  شما در نهایت چه پیشنهادی می دهید تا بتوانم حقم را بگیرم نه کمتر نه بیشتر من فقط می خواهم عدالت و چیزی که طی شده بوده اجرا شود

 18. امیر گفت:

  با سلام و احترام حدود 6سال پیش خانوم من 5 میلیون وام گرفت که داماد ما ضامن شد و بعد از گذشت یک سال داماد ما 7 میلیون تومان پول منو بالا کشید و برد البته پول دستی بوده و هیچ سند و رسیدی ندارم و من هم اعلام کردم که قسط مانده وام رو دیگه پرداخت نمیکنم (حدود 4 میلیون مانده بود) الان بعد از گذشت این همه سال اون بدهی بانک رو پرداخت کرده و از خانوم من شکایت کرده و ما ساکن تهران هستیم و ابلاغیه برای دادگاه بوشهر صادر شده که 4 سال پیش اونجا زندگی می کردیم و فقط از طریق سامانه ثنا ابلاغ شده. لطفا راهنمایی کنید. اگه نریم حل اختلاف چی میشه؟ چندتا ابلاغیه میاد؟ چیکار کنم؟

 19. maide saed گفت:

  با آرزوی موفقیت برای مسئولانی که در این کار به فکر افرادی بوده اند که از نظر مالی ضعیف هستند و نیازشان را تامین کرده اند

 20. maide saed گفت:

  با سلام. ایا خانمی با مهریه عندالاستطاعه از حق حبس استفاده کند؟ در این زمان با اینکه مالی از مرد معرفی کند که از قبل نیز میدانسته و تنها دارایی مرد میباشد و از ثبت توقیف کند،حال در این شرایط تقاضای طلاق توافقی داده و مرد حاضر نشده است،مجدد درخواست طلاق داده اند،در این میان مرد تقاضای تمکین داده است، خانم منزل مستقل میخواهد و همان جا که توقیف کرده اند در جلسه تمکین خودشان گفته اند، وتنها دارایی بنده که ملک مشاع و در جوار حاشیه روستا در اراضی کشاورزی ودارای آب برق 1 اتاق و سرویس بهداشتی در حیاط که 600 متر کل مساحت انست،کارشناسی از طرف دادگستری آمدند در حضوردو هر طرف با اینکه کارشناس از مکانی قابل استفاده نبودن برای زندگی اظهار نمودند ولی خانم گفتند که من راضی هستم اینجا باشم.چند عکس نیز از مکان گرفته و تحویل شعبه داده اند،حالا بعد از 2 هفته بدون هیچ دلیل قاضی شعبه دستور مجدد برای برسی امکانات رفاهی صادر کرده اند،طبق لایحه ای تقدیم کردم که در این نوع مهریه خانم حق حبس را از خود ساقط نموده و ضمنا خانم باید در منزلی که آقا تهیه میکند تمکین نماید،ولی به احترام قاضی به دستور ایشان عمل کردیم،ولی بنده چه نوع میتوانم در مقابل ایشان با نامه ای بگوئیم که شخصی که زی نفع زندگیست در جلسه نیز گفته خودش میخواهد در مکانی که خودش گفته زندگی کند،و در حضور کارشناس نیز بر خواسته خود پایبند است شما تحت چه عنوانی اینقدر از ایشان حمایت میکنید و سبب اذیت بنده شدید؟

 21. امید کریمی گفت:

  با عرض سلام و تشکر از زحمات شما
  مزاحم شدم که بگم 1ماه پیش عمو و پسرش مرا متهم به خسارت رساندن به ماشینشان کردن فیلم دوربین مداربسته ای که در دست داشتن و خودشان بهش میگفتند مدرک ، ادعا میکنن که شخص داخل تصویر بنده میباشم و مرا متهم کردن ، شرایط تصویر گرفته شده اینجور میباشد از دوربین مداربسته همسایه روبه رویشان است وآن تصویر شخص در حاشیه دوربین واز فاصله دور و نبود نور کافی (اتفاق شب بوده) و دوربین بخاطراینکه برا حفاظت حیاط خودشان بوده و تصویر پشت نردهای دزدگیر حیاط میباشد یخورده از ماشین در کادر است وفقط پاهای شخص آن هم بین نرده نرده معلوم است ازکنار ماهیتشان رد میشود بعد با استفاده از دوربین سره جاده که آن هم همان شرایط را دارا میباشد هویت شخصی که خسارت رسانده اصلا مشخص نیست شاهدی هم وجود ندارد که ادعایشان را ثابت نماید ولی آنها از روی تخیلات خودشان وبی توجه به نداشتن ادله کافی و رفتن آبرو و اعتبار بنده در فامیل و همسایه و محله از
  بنده شکایت کرده اند و این جریان را در محله سکونت مان منتشر کرده اند که آن شخص من بوده ام باین خاطر باعث رساندن خسارات مادی و معنوی جدی و کلیدی در زندگیم شدند حال می خواهم بدانم که دادگاه چه نظری در مورد این جریان را دارد اگه احیانا رای به بیگناهی بنده صادر شد چگونه میتوانم ادعا حیثیت کنم که خسارت که متحمل شده ام را از آنها بگیرم چون بخاطر این جریان کارم را ازدست دادم و دختری که قراربود باهم ازدواج کنیم خانواده اش با شنیدن این جریان راضی به ازدواج مان نشده بااینکه دخترشان تهمت زده شده به من رو باور نداشت و راضی به ازدواج بامن بود متأسفانه بازهم خانواده اش موافقت نکردن وبرای من خیلی تحمل این جریان سخت وسنگین بود من برای به دست آوردن این دو موقعیت کلیدی در زندگیم تلاش و سختی زیاد کشیدم و زمان زیادی صرف کردم به امید رسیدن بهشان تحمل کردم ولی این آقایان باین کارشان همه زندگی من را یه لحظه ازم گرفتن اگر مرا راهنمایی کنید ممنون میشم

 22. اشتراک ها: سایت ثنا - وکیل حقوقی سعادت آباد

 23. اشتراک ها: ثنا - وکیل حقوقی سعادت آباد

 24. اشتراک ها: سایت ثنا - وکیل حقوقی سعادت آباد

 25. اشتراک ها: عدل ایران - وکیل حقوقی سعادت آباد

 26. اشتراک ها: سامانه ابلاغ الکترونیکی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 27. اشتراک ها: eblagh adliran ir - وکیل حقوقی سعادت آباد

 28. اشتراک ها: سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 29. اشتراک ها: سایت قوه قضاییه - وکیل حقوقی سعادت آباد

 30. اشتراک ها: adliran - وکیل حقوقی سعادت آباد

 31. اشتراک ها: قوه قضاییه - وکیل حقوقی سعادت آباد

 32. اشتراک ها: ابلاغ الکترونیک قضایی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 33. اشتراک ها: adliran ir - وکیل حقوقی سعادت آباد

 34. اشتراک ها: www adliran ir - وکیل حقوقی سعادت آباد

 35. اشتراک ها: پیگیری پرونده قضایی با کد ملی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 36. اشتراک ها: خدمات الکترونیک - وکیل حقوقی سعادت آباد

 37. اشتراک ها: درگاه خدمات الکترونیک - وکیل حقوقی سعادت آباد

 38. اشتراک ها: سایت دادگستری - وکیل حقوقی سعادت آباد

 39. اشتراک ها: پرونده قضایی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 40. اشتراک ها: سایت رسمی قوه قضاییه - وکیل حقوقی سعادت آباد

 41. اشتراک ها: پیگیری پرونده قضایی با شماره پرونده - وکیل حقوقی سعادت آباد

 42. اشتراک ها: خدمات الکترونیک قضایی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 43. اشتراک ها: قوه قضاییه ایران - وکیل حقوقی سعادت آباد

 44. اشتراک ها: سایت عدل ایران - وکیل حقوقی سعادت آباد

 45. اشتراک ها: پیگیری پرونده قضایی از طریق اینترنت - وکیل حقوقی سعادت آباد

 46. اشتراک ها: قوه قضاییه پیگیری پرونده - وکیل حقوقی سعادت آباد

 47. اشتراک ها: سامانه ابلاغ الکترونیکی دادگستری - وکیل حقوقی سعادت آباد

 48. اشتراک ها: پیگیری پرونده - وکیل حقوقی سعادت آباد

 49. اشتراک ها: درگاه - وکیل حقوقی سعادت آباد

 50. اشتراک ها: درگاه خدمات الکترونیک قضایی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 51. اشتراک ها: خدمات قضایی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 52. اشتراک ها: سامانه ابلاغ الکترونیکی قوه قضاییه - وکیل حقوقی سعادت آباد

 53. اشتراک ها: درگاه خدمات قضایی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 54. اشتراک ها: پیگیری پرونده adliran ir - وکیل حقوقی سعادت آباد

 55. اشتراک ها: عدل ایران وکلا - وکیل حقوقی سعادت آباد

 56. اشتراک ها: عدل کرمان - وکیل حقوقی سعادت آباد

 57. اشتراک ها: عدل اصفهان - وکیل حقوقی سعادت آباد

 58. اشتراک ها: عدلیران - وکیل حقوقی سعادت آباد

 59. اشتراک ها: ابلاغ عدل ایران - وکیل حقوقی سعادت آباد

 60. اشتراک ها: ثبت نام دفاتر خدمات قضایی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 61. اشتراک ها: الکرونیک قضایی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 62. اشتراک ها: سایت قوه قضائیه - وکیل حقوقی سعادت آباد

 63. مینا گفت:

  سلام خسته نباشین
  من به تازگی متوجه شدم همسرم بهم خیانت میکنه من شماره اون خانم برداشتم و شماره ایشون اعتباری هست میخاستم بدونم از طریق دادگاه میتونم اسم و ادرس این خانم گیر بیارم ک مدرک داشته باشم ک همسرم خیانت میکنه

 64. اشتراک ها: وکیل - وکیل حقوقی سعادت آباد

 65. اشتراک ها: انواع وکیل - وکیل حقوقی سعادت آباد

 66. اشتراک ها: وکیل آنلاین - وکیل حقوقی سعادت آباد

 67. اشتراک ها: وکیل طلاق - وکیل حقوقی سعادت آباد

 68. اشتراک ها: وکیل طلاق توافقی - وکیل حقوقی سعادت آباد

 69. اشتراک ها: بهترین وکیل خانواده در غرب تهران - وکیل طلاق

 70. عزیزی گفت:

  سلام میشه این متن رو واضح برای من توضیح بدید متوجه اش نمیشم

  در خصوص دعوی علیرضا صادق نژاد به طرفیت شما مبنی بر اعسار از پرداخت محکوم به در وقت مقرر جهت رسیدگی در این شعبه حاضر شوید

 71. شیما گفت:

  با سلام
  من به همراه مادرم در خانه پدرم ساکن هستیم لازم به ذکر ایت آنها 20 سال هست از هم جدا زندگی میکنند
  الان 2 سالی می شود این خانه را خریداری کرده ایم اما به دلیل بسته بودن و نورگیر نبودنش حال مادرم بسیار بد شده استخوانهخایش درد می کند و در تنفس مشکل دارد اما پدر اجازه فروش یا اجاره را نمی دهد من باید حتما این خانه را اجاره دهم تا حال مادرم بدتر نشود لطفا مرا راهنمایی نمایثید چه می توانم انجام دهم

 72. شیما گفت:

  با سلام
  در سال گذشته اسفند ماه شخصی از طریق وامیار به من گفت که می تواند به بنده وام 50 میلیونی بانکی بدهد اما 2500000 تومان پول مرا بالا کشید وامم نداد الان برای 1500 پول سفته دارم برای 1 تومن آن نه باید چه کنم راهنمایی کنید مرا

 73. ناصر گفت:

  سلام خسته نباشید حدود ۹سال پیش در حین کار از بالای ساختمان سقط کردم که باعث شکسته شودن دست و سه تا از مهرهام شود کارفرما به منزل من آمد
  و از من امضاء گرفت که ازش شکایت نکنم و اونم قول داد و هزینه های درمان و ایام بیکاریمو به پردازه و از من
  امضاء کاغذی گرفت.و فرار کرد و من از او شکایت کردم
  الان که پرونده ی دادگاه غیابی شوده و محکم علیه گردیده بعد از ۹ سال آمد و امضاء کاغذی را به قاضی
  نشان داد و الان واخواهی زده.الان باید چیکار کنیم

 74. آزاده گفت:

  سلام خسته نباشید، ببخشید میخواستم بپرسم اگر آقایی بعد از ۱۵ سال زندگی با همسر اولش بره با یه خانم دیگه صیغه ی ۹۹ساله کنن همسر اول میتونه از همسر دوم شکایت کنه که چرا با همسر من ازدواج کردی وقتی میدونستی اون زن داره؟ ببخشید یه سوال دیگه حالا اگه این آقا از همسر دومشون هم بچه داشته باشن شکایت همسر اولشون چی میشه؟

 75. salem گفت:

  سلام و عرض ادب،
  بنده در یکی از سفارتخانه ها در خارج از کشور وکالت نامه اجاره و فروش البته به درخواست ایشان به فردی در ایران دادم اما فهمیدم دارد سوءاستفاده می کند سپس از ارسال آن خودداری کردم حالا می خواهم وکالت را فسخ کنم اما سفارت می گوید باید وکالت نامه فسخ تهیه و فردی در ایران را وکیل کرده تا آن را فسخ کند سوال من این هست وکالت در دفتر خانه اسناد رسمی در داخل تهیه نشده پس باید وکلیم به کجا جهت فسخ آن مراجعه نماید؟ آیا برای فسخ صرفا کد رهگیری در سامانه میخک یا کپی وکالتنامه اولیه کافیست؟ ارسال اصل ریسک هست.
  بسیار ممنون و سپاسگزادم اگر راهنمایی بفرمایید. با تشکر

 76. زهرا گفت:

  سلام خسته نباشید الان ۶ساله زنمو طلاق دادم ولی باید جریمه پرداخت کنم ایا امکانش هست بدون اینکه زندان برم مهریه رو پرداخت کنم؟

 77. یگانه گفت:

  سلام برادر من در دوران عقد می باشد و همسرش چند ماه بعد از عقد درخواست حق حبس کرد و سپس نفقه و مهریه و تاکنون با اعسارهای مختلف همه نفقه و مهریه ها پرداخت شده و معوقه ای هم ندارد ولی الان همسرش بدلیل عسر و حرج درخواست طلاق داده ایا کسی که در حق حبس است میتواند درخواست طلاق عسرو حرج بدهد در حالیکه همسرش اعتیاد به هیچ چیزی ندارد شغل نامناسب و اسیب رسان ندارد- نفقه پرداخت شده – اهل ضرب وشتم نبوده حق طلاق به همسر نداده وموارد 12 گانه عقد نامه را زیر سوال نبرده و موارد عسر وحرج نیز مشمولش نمیشود چگونه است که دادگاه درخواست طلاق همسر را به داوری کشانیده است
  حتی داور هم که از دوستان بوده نپذیرفته است و گفته حتما از فامیل باشد انهم نسبی و نه سببی چه باید کرد الان؟

 78. ارش گفت:

  سلام وقت بخیر/
  درتاریخ۲/۷/۱۳۹۹یک دستگاه خودرویی پراید خریدم/فروشنده ماشین رو به شرط سالم بودن وتضمین شده داد/ موقعه ای قولنامه حدود۲ملیون و۵۰۰تومان از مابقی پول ماشین نگهداشتم تا زمان انتقال سند/وقرار شد ماشین رو ببرم کارشناسی که تائید کنه که خودرو از نظر شاسی وبدونه و موتوری مشکلی نداشته باشه/
  ولی متاسفانه اون روز تعطیلی اخرهفته بود و تا روز شنبه بسته بودن/از شامس بدم به فردای اون روزیعنی جمعه شب یه مشکلی برام پیش اومد که خودم رو بردن زندان وماشین هم هنوز پارکینگه/امروز که ازاد شدم یه مکانیک بردم پارکینگ ماشین رو ببینه تا الباقی پول رو بفرستم برای فروشنده تا سند یا وکالت نامه بده بهم که ماشین رو از پارکینگ در بیارم/
  وقتی مکانیک ماشین رو نگاه کرد متوجه شدم که ماشین اون چیزی که میگفت نیست/
  شاسی ها جوش خورده /به احتمالا زیاد اتاق ماشین هم تعویض شده/ مشکل برقی هم داره/ درضمن مدارک هم که داده بهم ناقصه و اصلا متوجه نشدم /برگه ای معاینه فنی که داده بهم کلاًمال یه ماشین دیگه است/کارت سوخت هم نداده /حدود ۷۰۰تومان هم خلافی داره /لطفا کمکم کنید. به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *