مقدمه

در جامعه ما هر شخصی نیاز به وکیل بین المللی ندارد. تنها اشخاصی نیاز به وکیل بین المللی دارند که با یک عنصر خارجی و بین المللی در ارتباط باشند. یا تاجر باشند و  بخواهند با پوشش و استفاده ار خدمات حقوقی وکیل در امور بین الملل  استفاده کنند و یا اینکه  قصد مهاجرت داشته باشند و همچنین قصد داشته باشند  از خدمات داروری تجاری بین المللی بهره مند شوند .

انواع دعاوی بین المللی کدامند ؟

در زمینه دعاوی بین المللی که نیاز به وکیل دارد همان طور که بیان شد  دعاوی مهاجرت و دعوی تجارت بین الملل است که ن یازمند وکیل بین المللی است. برای مثال ممکن است شما صادر کننده چرم و سالامبور  باشید و بخواهید با طرف ایتالیایی قرارداد های همچون COUNTER PURCHASE    منعقد نمایید یا نیاز مند به وکیل متبحر در امر سرمایه گذاری هستید مثلا می خواهید در کشور همسایه دبی یا عراق به سرمایه گذار بپردازید و از سرمایه گذاری خود مطمئن باشید.

بنابراین در موارد فوق و همچنین در امور مهاجرت شما به یک وکیل متبحر بین المللی نیازمندید. اما دفتر ما چه کمکی در این خصوص می تواند  به شما بکند

وکیل طلاق توافقی
وکیل بین الملل

وکیل مهاجرتتان می شویم.

در حال حاضر تقاضا برای مهاجرت به کشور های خارجی زیاد است . کافی است در گوگل سرچ کنید و به کلید واژه های برتری در زمینه وکیل در مهاجرت بر خورد نمایید .

این وکیل واژ ها همگی وب سایت هایی را دارند که در زمینه مهاجرت فعالیت می کنند. لیکن 91 درصد این موسسات توانایی یا تجربه لازم را ندارند. برای مثال موسسه ای خیلی در زیمنه مهاجرت فعالیت می کند از  تنها 10 درصد کیس هایش به موفقیت می رسند.

چرا که توانایی در این زمینه و علم کافی را ندارند. این گونه موسسات بیشتر به دلالی در امر مهاجرت می پردازند تا اینکه قادر باشند در این زمینه کمک کنند. خیلی ها هم که مدعی مهاجرت هستند با استفاده از ویزای شنگن مشتری را به صورت توریستی به خارج کشور می فرستند تا وی اقدام به پناهندگی کند. لیکن تفاوت دفتر ما این است که به طور واقعی و ملموس در زمینه مهاجرت سالهاست تجربه دارد و در هر کشوری که ادعا می کند دارای وکیل است و قوانین به روز این کشور ها را بلد است.

پس وقت خود و سرمابه خود را در سایر موسسات به هدر ندهید و مستقیما با ما تماس بگیرید چرا که ما مدعی اول بودن در حوزه مهاجرت برای سرمایه گذاری و مهاجرت دانشجویی و پناهندگی در کشور هایی همچون کانادا ، سوئد و حوزه اروپا و سایر کشور ها هستیم.

وکیل طلاق توافقی

وکیل امور قراردادهای بین المللی شما می شویم.

اگر بخواهید اقدام به صادرت و واردات در کشور های خارجی شوید حتما از یک وکیل بین الملل یا یک وکیل متبحر در امور بین الملل بهره مند شوید. طرف های خارجی از قدرت بیشتر در مذاکره و چانه زنی با شما بر خوردار هستند. عمدتا متن قراردادها به صورت لاتین و انگلیسی نوشته می شود و شما از متون آگاهی ندارید. شما از تعهدات حمل و نقل و فوب آگاهی ندارید . شما از انواع قرارداد های بین المللی مناسب در حوزه کاری  حقوق  حمل و نقل آشنایی ندارید . بنابر این نیاز دارید وکیلی استخدام کنید که در امور  بین الملل آگاهی داشته باشد.

پس همین حالا با ما تماس حاصل نمایید و دعاوی بین المللی خود را به ما بسپارید

 

 

 

 

یک دیدگاه “وکیل بین المللی، وکیل متبحر در امور بین الملل

 1. مسعود پای گرد گفت:

  با درود

  مسعود پای گرد هستم ساکن ایران. تصمیم به صادرات سنگ های تزیینی(ساختمانی) دارم با توجه به تحریم های آمریکا , آیا امکان گرفتنن جوز افک ( OFAC ) برای صادرات سنگ از ایران وجود دارد؟

  با سپاس

  مسعود پای گرد

  شماره تماس 989354363391+(واتس آپ , تلگرام)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *