وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

یکی از مواردی که برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد بحث پناهندگی می باشد . به عبارتی پناهندگی تنها روشی است که اگر مورد پذیرش قرار گیرد فرد با هزینه کمتری تبعه آن کشور محسوب می شود.

وکیل پناهندگی به کانادا چه کاری می تواند انجام دهد

به طور کلی  دو روش برای پناهندگی به کشور کانادا موجود است .

روش اول

یا یکی از اقوام شما در آن کشور باشد ، مثل پدر ، برادر، خواهر ، دایی یا عمه و برای شما پرونده پناهندگی باز کند. شرط موضوع این است که وی بتواند شما را ساپورت مالی نماید .  به این فرد اسپانسر می گویند یعنی فردی که می خواهد برای شما اقدام انجام دهد به اداره مهاجرت کانادا مراجعه می کند و با پرداخت مبلغی برای شما پرونده تشکیل می دهد . قاعدتا در دور و اطراف خود چنین فردی را مشاهده کرده اید . در این روش از پناهندگی ، قبل از ورود فرد به کشور متبوعش کلیه اقدامات مهاجرتی توسط یک وکیل دادگستری انجام می شود.

در اینجاست که اگر شما مجموعه ما را  به عنوان وکیل پناهندگی به کشور کانادا انتخاب کرده باشید با خیال راحت ریز کلیه این امور را برای شما انجام می دهیم .

وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی
وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

روش دوم-وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

روش دوم برای  پناهندگی به کشور کانادا این است که به طریقی به این کشور برسید و بعد درخواست پناهندگی کنید . در حال حاضر با توجه به اینکه از منظر دولت کانادا ایران کشور امنی محسوب نمی شود شما می توانید از این روش استفاده کنید .وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

لازم به ذکر است که به محض معرفی خود  به اداره مهاجرت کانادا و در خواست پناهندگی شما باید کیس و علت پناهندگی خود را به اداره مهاجرت ارائه دهید و اداره مهاجرت نیز کیس شما را در دادگاه مطرح می کند و دادگاه حکم می دهد و درصورت رد کیس شما فرصت اعتراض دارید . بنابر این یکی از ارکان پناهندگی این است که شما از قبل مدارک معتبر دادگاه کانادا را تهیه نمایید .وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

کلیه اینها نیازمند این است که شما وکیلی برای پناهنگی اخذ نمایید و مجموعه ما در این خصوص دارای کلیه اطلاعات لازم برای پناهندگی می باشد.

نحوه تعیین وقت

جهت هر گونه اقدام برای اقامت در کانادا حتما باید با متخصص این موضوع مشورت نمایید. شما می توانید طی یک جلسه مشاوره با آقای دکتر نجات کلیه روشهای مهاجرتی و اخذ اقامت در کانادا را به صورت کامل فرا بگیرید.

جهت تعیین وقت با شماره 02186129208 تماس حاصل نماید.

ضمنا هزینه یک جلسه  مشاوره با آقای دکتر نجات 100 هزار تومان می باشد.

از دیدگاه وکیل پناهندگی به کانادا زمان درخواست پناهندگی چه وقت است

افراد می توانند در بندر ورودی ، در یک آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) یا در یک اداره داخلی مهاجرت ، پناهندگان و تابعیت کانادا (IRCC) ، یک درخواست را برای پناهندگی در کانادا انجام دهند. مقامات CBSA یا IRCC سپس مشخص می كنند كه آیا فردی واجد شرایط بودن درخواست پناهندگی را دارد یا خیر.

5 دیدگاه “وکیل برای پناهندگی به کانادا- وکیل پناهندگی

 1. علیرضا گفت:

  سلام وقت بخیر
  3 نفر خانوادگی قصد پناهندگی کانادا دارم خدمات شما چگونه هست و هزینه ها چقدر هست صفر تا صد پس از ورود به خاک کانادا
  ممنون

  • دکتر محمد امیر نجات گفت:

   سلام جهت مشاوره با شماره 0912ید2888366 یا 02186129208 تماس حاصل نمایید.

 2. لاله گفت:

  سلام وقت بخير.من در حال حاضر ونكوور هستم.ميخواستم بدونم شما در ونكوور دفتر و همكار براي مشاوره براي كيس پناهندگي داريد؟

 3. هانیه گفت:

  سلام من و همسرم میخوایم پناهنده بشیم توی کانادا چیکار باید بکنیم؟چقدرهزینه سرمایه لازمه ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *