دفتر مشاوره حقوقی

ممکن است شما به دنبال دفتر مشاوره حقوقی باشید. در این صورت بهترین گزینه که می توانید برای این موضوع انتخاب کنید دفتر حقوقی آقای دکتر محمد امیرنجات می باشد.

جهت مشاوره حقوقی می توانید با شماره 02186129208 یا 09122888366 تماس حاصل نمایید و با خود دکتر امیرنجات مشاوره حقوقی داشته باشید.

دفتر مشاوره حقوقی

در ادامه این مقاله به دفتر مشاوره حقوقی خوب و ویژگی های وکیل خوب می پردازیم.

تفکر انتقادی را تمرین کنید. برای اینکه یک وکیل موفق باشید ، باید بتوانید از همه طرف به یک موضوع حقوقی مراجعه کنید تا بهترین راه حل ارائه شود. تجزیه و تحلیل مناسب نه تنها به شما در شناسایی مسئله حقوقی کمک می کند بلکه به شما در تهیه یک استدلال حقوقی صحیح برای حمایت از موقعیت مشتری خود کمک می کند.
قبل از نتیجه گیری ، اطمینان حاصل کنید که درک کاملی از همه حقایق مرتبط داشته باشید.
همیشه به مشتری خود اعتماد نکنید تا همه چیز را از جلو به شما بگوید. مشتری ها اغلب اطلاعات داوطلبانه را دریافت نمی کنند زیرا آنها نمی دانند چه چیزی مهم است و چه چیزی نیست. سؤالاتی را که لازم است برای یافتن اطلاعات موردنیاز خود بپرسید.
تصویر با عنوان یک وکیل موفق در مرحله 5
2
مهارت نوشتن خود را توسعه دهید. وکلا غالباً مهارتهای نوشتاری را که لازمه وکالت موفق هستند ، دست کم می گیرند. واقعیت این است که وکلا بخش زیادی از وقت خود را صرف تشکیل دادخواست و سایر اسناد در دادگاه می کنند. تقریباً همه این اسناد به مهارت نوشتن درجاتی نیاز دارند. اگر بتوانید به طور مؤثر بنویسید ، احتمالاً موقعیت مشتری را پیش خواهید برد. به عنوان یک قاعده کلی ، باید یک استدلال کتبی را به شرح زیر ایجاد کنید: [1] واقعیت های پرونده خود را روشن کنید.
مسئله حقوقی را مشخص کنید.
مشخص کنید که قوانین یا مقررات مربوط به مسئله شما چیست.
قوانین را به حقایق پرونده خود بمالید.
نتیجه گیری را بر اساس قوانینی که شما در مورد حقایق پرونده خود اعمال کرده اید نتیجه بگیرید.

تصویری با عنوان وکالت موفق مرحله 6
3
روی مهارت های ارتباط شفاهی خود کار کنید. همه وكلاي موفق موفق مهارتهاي ارتباطي بسيار خوبي دارند ، خواه صحبت با دادگاه ، ساير وكلا ، هيئت منصفه و يا موكل آنها. آنها باید بتوانند موقعیت یک مشتری را به دادگاه بیان کنند ، از یک شاهد به طور واقعی سوال کنند ، با یک هیئت منصفه بحث کنند و مشتری ها را متقاعد کنند که آنها را استخدام کنند.
با توجه به مشتری ، وكیل باید بتواند كلیه اطلاعات لازم را از یك مشتری بدست آورد كه لازم است با حساسیت و برخورد از وی نمایندگی كند. وكلا باید بتوانند مشتری بالقوه را متقاعد كنند كه وكیل صحیح است كه وی را معرفی كند.
همچنین وکلا باید بتوانند با سایر وکلا ارتباط برقرار کنند. با انجام این کار ، آنها می توانند به سمت شهرک سازی کار کنند که برای همه طرف های درگیر قابل قبول باشد و به نمایندگی از مشتریان خود مذاکره مؤثر انجام دهند.
در برخورد با دادگاه ، وکلا باید بتوانند مواضع موکل خود را بدون هیچ گونه بی احترامی به وکالت مخالف یا دادگاه ، که همیشه ممکن است مواضع موکل خود را در آغوش نگیرند ، به طور موثر و مختصر استدلال کنند.
تصویری با عنوان وکالت موفق مرحله 7
4
خود را با دادگاههایی که به طور منظم در آن تمرین می کنید ، آشنا کنید. هر دادگاه شیوه های منحصر به فرد خود را دارد و کارمندان دادگاه می توانند در ارائه اطلاعاتی که شما نمی دانید در غیر این صورت بسیار با ارزش باشند. اگرچه شما نمی توانید در مورد پرونده های خاص با قاضیان بحث کنید ، اما آنها اغلب مایل به بحث در مورد سناریوهای مختلف واقعیت و قوانین هستند با شما و نظرات آنها را به شما می گویند.
تصویری با عنوان وکالت موفق مرحله 8
5
یک سمینار تمرین آزمایشی را تکمیل کنید. برخی از سازمان های ملی برای آن دسته از وکلا که مرتباً نمایندگان موکل را در دادگاه تشکیل می دهند ، آموزش محاکمه ارائه می دهند. در حالی که کلیه قضات و دادگاهها تا حدی متفاوت هستند ، تکنیک های آزمایشی خاصی وجود دارد که در هر دادگاه می تواند برای شما ارزشمند باشد. سمینار تمرین آزمایشی می تواند به شما در یادگیری و بهبود مهارت های تمرین آزمایشی کمک کند.
تصویری با عنوان وکالت موفق مرحله 9
6
به یک کانون وکلا محلی ، ایالتی یا کشوری بپیوندید. هنگامی که با سایر وکلا هستید ، می توانید از وکلا با تجربه تر یاد بگیرید و به تبادل نظر بپردازید. کانون های وکلا اغلب از سمینارهای CLE و سایر فرصت های یادگیری حمایت می کنند که می تواند برای پیشرفت حرفه ای شما بسیار ارزشمند باشد. شما همچنین در صورت سؤال در مورد رسیدگی به پرونده های خاص ، شبکه ای از وکلا را با آنها مشورت می کنید. همچنین ممکن است شما از طریق کانون وکلا بتوانید در فرصتهای خدمات اجتماعی شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *