بهترین وکیل کیفری تهران

ممکن است شما مشکل امور کیفری  داشته باشید و به بهترین  وکیل  کیفری احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید از خدمات دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید. آقای دکتر امیرنجات به مدت 9 سال به طور تخصصی در امور کیفری فعالیت دارند و ماهر و متخصص در قوانین کیفری  هستند.

جهت تعیین وقت با شماره 09122888366  یا 02186129208 تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی بگیرید.

وکیل کیفری
وکیل کیفری

یکی از مهمترین و دشوارترین و در عین حال حساس ترین قانون جزایی است که نیاز به دانش ، مهارت و سرعت زیادی در تمرین قانون دارد. در این نوع قانون ، چگونگی اجرای حکم حتی می توانید بعضا مرز اجرای اعدام و معصومیت و تجربه وکالت کیفری باشد. این مدل بسیار مفید است ، اما متأسفانه برخی از همکاران بدون در نظر گرفتن حساسیت قضیه این پرونده را پذیرفته اند و بعضی اوقات باعث صدمات جبران ناپذیری به مشتری می شوند.

البته همه چیز را می توان با ابزار مناسب و آموزش درست انجام داد. نداشتن ابزار مناسب ، انجام کارهایی را چنان دشوار می کند که بعضی اوقات می تواند منجر به ترک آن شود. فقدان دانش و اطلاعات کافی نیز می تواند اصل را نفی کند. به عبارت دیگر ، داشتن اطلاعات بدون ابزار مناسب ممکن است انجام آن دشوار باشد ، اما بدون داشتن دانش و دانش ، انجام کار حتی اگر ابزارهای کامل نباشد غیرممکن است.

ابزار وکالت و از جمله وکالت کیفری کلمه ، جمله و کلمه است. بنابراین بین قانون ، معلم ، واعظ و برخی مشاغل دیگر شباهت وجود دارد. اما در دفاع از خود ، هدف بیان یا ایجاد معانی خاص در ذهن مخاطب یا به معنای مشاوره نیست بلکه استفاده از کلمه و ابزار word برای اثبات ادعا و اثبات درست یا غلط است. بنابراین ، استفاده از این ابزارها باید با دانش کاملی همراه باشد. برخی از ابزارها و دانش برای همه وکلا لازم است و برخی دیگر برای وکلا جنایی. بنابراین مقاله به دو بخش تقسیم می شود.

ابزار برای کلیه وکلا و وکلا جنایی:
ابزار وکالت کلمه ، جمله و کلمه است و او از آن به عنوان گفتار و نوشتن استفاده می کند. بنابراین او باید مواردی داشته باشد که گفتار و نوشتار وی را بیانگر ، منطقی و زیبا جلوه دهد. واضح است که این موارد باید با سیستم حقوقی که در آن وکیل کار می کند و همچنین با ساختار اجتماعی ، اخلاقی و فرهنگی محل کار وکیل سازگار باشد.

ابزارهای وکالت کیفری:

هرکسی که قصد تخصص در حقوق جزا را دارد و وکیل کیفری است ، به ابزار بیشتری نیاز دارد ، مانند:

الف) پزشکی قانونی:

اما وکالت کیفری باید با این رشته آشنا باشد و مجبور نشود که به پزشکی قانونی وکلای مدافع (پزشکی قانونی) اعتراف کند. امروزه پزشکی قانونی به مقاطع مختلفی از جمله پاتولوژی پزشکی قانونی و دیرینه شناسی پزشکی قانونی (علوم استخوانی) و پس از آن تکامل یافته است ، تا جایی که این متخصصان گاهی شبیه جادوگران یا معجزات می شوند.

ب) سلاح:

قتل اسلحه در کشور ما مرسوم نبوده است ، اما اخیراً موارد بسیاری از این نوع مشاهده شده است. قتل سلاح گرم گاهی اوقات سوالات بسیار پیچیده ای را ایجاد می کند که نیاز به آشنایی با انواع مختلف سلاح گرم ، نحوه کار و ویژگی ها و مختصات آنها دارد.

ج) پلیس علمی:

در بسیاری از پرونده های جنایی – و شاید همه آنها – اثری از اقدامات پلیس پزشکی قانونی برای شناسایی اثر انگشت ، جمع آوری آنچه در صحنه جرم باقی مانده ، کشف تقلب و غیره است. د)

خوانش ها:

خواندن صفحه روزنامه های منتقدین بحرانی – خواندن کتابهایی که حاوی پرونده های مهم هستند و در نهایت کتابهای جنایی و پلیس (مانند آگاتا کریستی ، ارل استنلی گاردنر و میکی طلسم) به وکلای جنایی توصیه می شود. ه) آموزش میدانی من به وكلاى جوان توصیه می كنم كه در دادگاه جنایی تا آنجا كه می توانند وارد مجرمانه – یا سایر مجرمان شوند – تا آنجا كه می توانند نظارت كنند و آنچه را كه اتفاق می افتد نظارت كنند. دیدن فیلم های مربوط به پرونده های جنایی همچنین در صحنه های دادگاه بسیار مفید است. با این حال ، این دادگاه ها – به دلیل حضور هیئت منصفه – خیلی شبیه دادگاههای ما نیستند.

موسسه حقوقی تهران مفتخر است که یکی از وکلای مجرب و باتجربه را در زمینه حقوق به کار گیرد که سالها در این زمینه کار کرده است تا بتواند این انتخاب آسان را انجام دهد و پس از مشاوره با یک موسسه حقوقی وکالت کند و مشاوره حقوقی و بررسی پرونده را به شما ارائه دهد. کمیسیون ویژه ، که در یک پانل شش نفره ، این پرونده را به یک وکیل خبره ارجاع داده و تا روز تعقیب وکالت ادامه می یابد ، و موسسه حقوقی مدافعان تهران تا روز آخر با وکیل ادامه می یابد. و تا حد امکان از حضور مشتری غافل شده و تمام کارها از ابتدا تا انتها با وکالت انجام می شود

و مشتری می تواند در صورت بروز هرگونه سردرگمی ، شماره تلفن وكیل را در اختیار داشته باشد و با در اختیار داشتن شماره تلفن وكیل و در دسترس بودن وكیلان مؤسسه ، با وكیل خود تماس بگیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *