مراحل اداری طلاق توافقی

در این مقاله مراحلی که برای اخذ طلاق توافقی لازم است را بیان می نماییم.

مرحله اول طلاق توافقی

اول اینکه به دفتر طلاق مراجعه کرده عاقد به شما کاغذی می‌دهد و شما امضا میکنید.
ولی این فکر اشتباه است چرا که مراحل اخذ طلاق خیلی سخت تر از این موارد می باشد و این تفکر عامه در مورد طلاق توافقی می باشد .
شما باید ابتدا کلاس ها مشاوره را انجام دهید و سپس بهزیستی به شما برگه عدم امکان سازش می دهد و شما پس از آن دادخواست میدهید و پس از تعیین وقت شما در جلسه دادرسی شرکت کرده پس از انجام گواهی تست بارداری توسط خانم و انجام طلاق صادر می گردد و پس از مراجعه به دفترخانه صیغه طلاق ثبت گردد.

مرحله دوم طلاق توافقی

اینها بخش کوتاهی از موارد است .اینجاست که یک وکیل یا موسسه حقوقی خوب می تواند شما را نجات دهد.البته هر وکیلی نمی‌تواند این کار را انجام دهد. وکلایی که به صورت تخصصی در حوزه خانواده و طلاق فعالیت می نمایند می توانند پروسه انجام طلاق توافقی را بسیار کوتاه نمایند. مثل آقای دکتر محمد امیر نجات که به صورت تخصصی در زمینه طلاق و بحث طلاق توافقی فعالیت می نماید. بنابراین با مراجعه به ایشان به آسانی و بدون نگرانی همه مراحل می نمایند و دیگر نگران حقوق خود نمی باشید و جز یک جلسه حضور در دفتر صیغه طلاق نیاز به حضور در هیچ جا نمی باشد. بنابراین اگر نمی خواهید درگیر دردسر چهار ماهه رفتن به دادگاه و بهزیستی شوید تلفن را بردارید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *