شماره وكيل ديوان عدالت اداري

شما می توانید با تماس با شماره وکیل دادگستری دادگستری اداری (09054770377) در هر زمان با گروهی از وکلای واجد شرایط و باتجربه که دارای تخصص و تجربه در این شاخه از قانون هستند صحبت کنید.

برای تشکیل دادخواست مربوط به تخلفات و بی عدالتی های احتمالی دستگاه های اداری و حکومتی ، با شماره وکیل دادگستری عدالت اداری (09054770377) با یک وکیل مجرب مشورت کنید.

در ادامه ، شما را با برخی از قوانین عدالت اداری ، صلاحیت و حدود صلاحیت دادگاه آشنا خواهیم کرد. اگر توضیحات دقیق تری در هر بخش می خواهید ، می توانید با وکیل دادگستری اداری (7722141) تماس بگیرید:

شماره بهترين وكيل ديوان عدالت اداري

1- رسیدگی به شکایات ، شکایات و اعتراضات اشخاص حقیقی و حقوقی از:

الف: تصمیمات و اقدامات واحدهای دولتی ، از جمله وزارتخانه ها ، سازمان ها ، م institutionsسسات ، شرکت های دولتی ، شهرداری ها ، سازمان های تأمین اجتماعی ، سازمان ها و نهادهای انقلابی و نهادهای وابسته به آنها

ب) تصمیمات و اقدامات افسران واحدهای مذکور در بند “الف” با توجه به وظایف آنها.

اگر مورد هرکدام از عناصر ذکر شده در قسمت “1” قرار گرفتید و صاحب یک دادخواست و شکایت هستید ، می توانید با وکیل دیوان عدالت اداری (09054770377) تماس بگیرید.

2. رسیدگی به اعتراضات و شکایات علیه تصمیمات و تصمیمات نهایی هیئت ها و کمیسیون های تخلفات اداری مانند کمیسیون های مالیاتی ، شورای حل اختلاف کار و کارفرمایان ، کمیسیون موضوع ماده (100) قانون شهرداری ، منحصراً از نظر نقض یا نقض قوانین آنها برای مشاوره و اطلاعات بیشتر ، لطفاً با وکیل دادگستری اداری (77221941) تماس بگیرید.

3- با توجه به شکایات قضات و مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر کارمندان واحدها و م institutionsسسات مندرج در بند (1) و کارمندان م institutionsسساتی که شمول این قانون باید به آنها ذکر شود ، نظامی و ملی از نظر نقض حقوق کار. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بخش ، با شماره وکیل دادگستری اداری (09054770377) تماس بگیرید.

تبصره 1- تعیین میزان خسارت وارده توسط م institutionsسسات و اشخاص مذكور در بندهای (1) و (2) این ماده پس از صدور رأی به دادگاه مبنی بر وقوع تخلف با دادگاه عمومی.

تبصره 2 – تصمیمات و تصمیمات کلیه دادگاهها و مراجع قضایی از جمله عموم مردم و نیروهای مسلح قابل تجدیدنظر در دیوان عدالت اداری نیست.

از زمان ابلاغ این قانون ، آخرین مهلت ثبت درخواست ، در مورد موارد مندرج در بند (2) ماده (10) ، برای افراد در داخل کشور سه ماه و برای افراد مقیم خارج از کشور ، شش ماه از تاریخ اطلاع از تصمیم یا تصمیم نهایی مقام صالح. این دادگاه دادگاه های عمومی و انقلاب است.

در مواردی که طبق قانون قبلی ، افراد قبلاً حق طرح شکایت در مدت طولانی تری را داشتند ، این مدت ملاک محاسبه است. مطابق قانون آیین دادرسی مدنی و انقلاب در امور مدنی.

در آخر لازم به ذکر است که اگر در هر یک از موارد طرح شکایت به دیوان عدالت اداری ، نیاز به مشورت با وکلای باتجربه و باتجربه در این زمینه دارید ، می توانید با وکیل دیوان عدالت اداری تماس بگیرید (09054770377).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *