دکتر محمد امیر نجات، وکیل پایه یک دادگستری

لوگو

وکیل بانكي

وكيل بانكي در یک شرکت حقوقی با شکایت از برخی بانکها به دلیل اسراف بی دلیل ، دفاع از حقوق افراد در برابر بانکها و مقامات ثبت ، شکایت و تشکیل شکایت از بانک توسط نهادهای نظارتی ، سازمان بازرسی کل کشور ، بانک مرکزی پیشگام بوده است و آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه حقوق بانکی به شما می باشد.

انتخاب وکیل بانکی توسط هر شهروند یا شخص حقوقی از بین وکلای دادگستری و ارتباط بین وکیل و مشتری با تهیه و امضای وکالت نامه بصورت آزاد انجام می شود (در قالب یک قرارداد چاپ شده توسط قرارداد ارائه شده توسط وکالت) و تعیین هزینه های وکیل ترک کننده.

می توان گفت تقریباً همه مردم هر روز به میزان کم و بیش از خدمات بانکی و سیستم بانکی استفاده می کنند. در حالی که برای بیشتر افراد استفاده از خدمات بانکی کار پیچیده ای نیست ، اما برای برخی از افرادی که از خدمات بانکی حرفه ای استفاده می کنند ، عدم آگاهی از قوانین و مقررات بانکی می تواند منجر به بسیاری از موارد حقوقی شود.

بهترين وكيل بانكي در تهران

همانطور که می دانید تعقیب و گریزهای بانکی یکی از تخصصی ترین تعقیب هاست و وکیل بانکی باید دانش گسترده ای در مورد قوانین بانکی ، مصوبات شورای عالی ، سیاست های نظارتی بانک مرکزی و … داشته باشد و مراحل تنظیم قرارداد را مدیریت کرده و موارد قانونی را بررسی کند. پرداخت کنید و همچنین اطلاعات لازم را به حراج و مناقصه و غیره در اختیار متقاضی قرار دهید.

حداقل سن افتتاح حساب سپرده  توسط وكيل بانكي سرمایه گذاری چقدر است؟

حداقل سن افتتاح حساب سپرده کوتاه مدت عادی یا کوتاه مدت 18 سال است. (افتتاح حساب در خارج از شرایط سنی فوق توسط مربی یا سرپرست انجام می شود.)

اسناد مورد نیاز برای افتتاح حساب سپرده کوتاه مدت و مدت دار:
افراد واقعی: فرم افتتاح حساب ، اصل و عکس شناسنامه ، اصل و عکس کارت ملی را تکمیل کنید
اشخاص حقوقی: اصل و تصویر اسناد ثبت شرکت ، شامل: آگهی تأسیس ، اساسنامه ، روزنامه رسمی آخرین تغییرات شرکت ، بیانیه ثبت شرکت ، نامه شرکت ، شناسه حقوقی شرکت ، اصل و تصویر سند هویت سند شرکت ، اصل و تصویر کارت ملی مدیران شرکت و قبل از آن قدرت افتتاح حساب در اساسنامه. سوالات  حقوقی بانکی

وكيل بانكي
وكيل بانكي

بهترین وکیل بانکی وکیل بانکی

چگونه می توان حسابی برای زندانیان باز کرد؟

طبق قانون مدنی ، زندانیان به سه گروه احمق ، مجنون و خردسال تقسیم می شوند.
در مورد احمق ها و احمق ها ، پدر قبل از رسیدن به سن 18 سالگی حق باز کردن حساب به نام ماهجور یا برداشتن حساب خود را دارد. بعد از 18 سالگی ، سرپرست باید به دادستانی مراجعه کرده و نامه سرپرستی را دریافت کند. در مورد افراد زیر سن قانونی ، حتی قبل از رسیدن به سن 18 سالگی ، وی می تواند پس از دریافت حکم رشد از دادگاه صالح ، از حساب خود برداشت کند.

 

وکیل متخصص بانكي

ب- دعوی فک اموال رهنی

تعهدات وکیل بانکی چیست؟ این بانک ممکن است در ازای بازپرداخت وام ها از مشتریان ضمانت املاک و مستغلات دریافت کند و پس از اتمام پرداخت وام و تسویه حساب با بانک ، نمی تواند نسبت به رهاسازی ملک رهنی از رهن اقدام کند. از بانک و ترک اموال مشتری بلاتکلیف.

بنابراین مشتری باید درمورد رهن درمورد مال رهنی شکایت کند تا در دادگاه بانک ملزم به رهن و برگرداندن اسناد رهنی به مشتری شود.

اما از این طریق ، دانستن اطلاعات حقوقی می تواند به شما در مطالبه خسارت از بانک کمک کند. یعنی از تاریخ تصفیه بانک موظف است ملک رهنی را به رهن بازگرداند و در صورت نقض این اصل که مسلماً در قرارداد وام یا رهن تنظیم شده است ، منافع را تضمین می کند موفقیت یا عدم موفقیت (یعنی سودی که بانک A استفاده کرده یا نکرده است) و حتی ممکن است در قرارداد مربوط به این تخلف (خسارت تعیین شده) لازم باشد که در این صورت مشتری می تواند علاوه بر رهن ، خسارت اموال را نیز مطالبه کند و وکالت در وکالت که از این مشکلات آگاه است می تواند کمک بزرگی به مشتری کند.

ج- ادعای تعهد به ارائه اسناد تصفیه وام

گاهی مشاهده می شود که وام گیرنده به طور منظم اقساط وام را تا تاریخی که در قرارداد وام مشخص شده پرداخت کرده است ، اما پس از پرداخت آخرین اقساط ، برای دریافت مشخصات وام به بانک مراجعه می کند ، اما بانک پس از حساب و دفترچه را به مشتری اطلاع می دهد . وی مجبور است مبلغ دیگری را به دلیل تأخیر یا هر دلیل دیگر برای آزادسازی ضمانت سپرده به بانک پرداخت کند و بانک در ازای آن از ارائه اسناد مالی خودداری می کند.

در این حالت ، مشتری که به این موضوع اعتراض دارد ، ناگزیر باید برای ارائه اسناد پرداختی علیه بانک متضرر اقدام قانونی کند ، مراحل قانونی را آغاز کند تا توسط یک متخصص رسمی در اسناد مالی بررسی شود تا مشخص شود متقاضی باید مبلغی جدا از مبلغ پرداخت شده ، پرداخت کنید.

دادرسی بانکی که توسط وکیل بانک قابل پیگیری است

د – اقدام حقوقی برای مطالبه پرداخت وام از ضامن

اگر وام گیرنده اقساط وام را پرداخت نكرد ، بانك طبق ضمانت نامه ضامن را مطالبه خواهد كرد. اما ممکن است ضامن چک وام گیرنده را فقط به عنوان وثیقه امضا کرده باشد یا اینکه ضامن در زمان امضای قرارداد اصلاً وثیقه را پس گرفته باشد.

اما او اسناد امضا شده را پس نگرفت و بانک با اسناد امضا شده علیه ضامن پیگرد قانونی داد تا مطالبات معوقه را مطالبه کند. در مورد ضمانت نامه چک که با پشت سر گذاشتن صورت می گیرد ،

طبق قانون بانک موظف است از تاریخ سررسید چک به مدت 15 روز اقدام قضایی کند ، در صورت عدم ارائه شکایت بانکی علیه ضامن قابل قبول نیست.

در مثال دیگر ، ضامنی که سند امضا شده را بازیابی نکرده است ، ممکن است به عدم وثیقه وثیقه یا شواهد ارائه شده در قرارداد اعتماد کند

و ممکن است یک فرد عادی پس از مطالعه آن را درک نکند. چندین بار ، اما وکیل یک بانک خبره ، پس از یک بار خواندن ، متوجه نقص قرارداد شده و می تواند آن را به دادگاه ارائه دهد.

ه- درخواست استرداد اسناد ضمانت نامه:

شخصی درخواست وام می کند و بانک به آنها می گوید برای تضمین چک واریز کنید و

پس از پرداخت وام ، آنها آن را پس می دهند ، اما پس از پرداخت وام ، اگر بانک چک را پس ندهد ، مشتری است؟ کاری بکنید؟

چک در دست بانک اعتماد است ، یعنی اگر بانک بر خلاف این توصیف بر خلاف چک عمل کند ،

این نمونه ای از خیانت در امانت است. در نتیجه مشتری می تواند برای بازگرداندن چک به بانک اقدام قانونی کند تا اثبات وجود چک باشد. آیا بانک است و حاضر به استرداد آن نیست.

در این نوع دادخواهی ، برخی از افراد از قابل اطمینان بودن چک موجود در بانک ، سو تفاهم می کنند و

شکایتی را درباره خیانت در وام مطرح می کنند که باعث اتلاف وقت زیادی می شود ، مادامی که بانک در چک مداخله کند. نکرد ، خیانت در امانت صورت نگرفت.

ح – اقدامی برای ابطال تعهدات و شرایط قراردادی

بانک ها موظفند طبق مقررات و بخشنامه های بانک مرکزی یا شورای عالی پول و اعتبار با مشتریان خود قرارداد وام یا سپرده بلند مدت یا کوتاه مدت منعقد کنند و

شرایط قرارداد باید مطابق با این مقررات باشد و بخشنامه ها قراردادها معمولاً جنبه جانبی داشته و قبلاً توسط بانک مرکزی تهیه و در اختیار بانک ها قرار گرفته است

، اما همه بانک ها شامل آن نمی شوند ، اما همه بانک ها ملزم به رعایت مقررات و دستورالعمل های مربوطه هستند.

 

 بهترین وکیل بانكي كيست

اکنون ، یک بانک  وكيل بانكي می تواند برخلاف این مقررات قانونی ، تعهدی را به مشتری تحمیل کند و

مشتری نیز با دانستن این موضوع با بانک ، می تواند برای لغو تعهدات قراردادی یا حتی فسخ قرارداد اقدام قانونی انجام دهد. بدیهی است که بسیاری از مقررات و دستورالعمل ها وجود دارد ، و شناختن همه آنها از حوصله مردم فراتر است.

حتی ممکن است  وكيل بانكي معانی اصطلاحات استفاده شده به عنوان وکلای بانکی قابل درک نباشد ،

بسته به تجربه و تخصص تعقیب قضایی بانک ، می توانند کاستی های قرارداد کوتاه را درک کنند و مشتریان را در این زمینه راهنمایی کنند تا حقوق مشتریان را نقض نکنند.

ج – دعوای ابطال حکم اجرایی بانک که از دادگاه صادر شده یا در اجرای احکام دادگاه

چکی که به صورت امضا جعل شده یا به طور ناخواسته به دارنده بی انصافی داده شده است ،

ممکن است از طرف بانک گواهی عدم پرداخت را صادر کند و مدیر ثبت می تواند مطابق با آن گواهی ، گواهی عدم پرداخت وجه را صادر کند. .

در این صورت ، شاکی باید ابتدا شکایتی را درباره جعل یا کلاهبرداری از دارنده چک مطرح کند و در صورت اثبات ، می تواند با توجه به صدور حکم قطعی کیفری نسبت به لغو مصوبه اقدام کند

که بعضاً مشاهده شده است که در آن متقاضی درخواست لغو دارد. اعدام توسط دادستانی عمومی یا دادگاه کیفری انجام می شود که در صلاحیت این دو مقام نیست.

بلکه پرونده باید توسط دادگاه بدوی رسیدگی شود و حتی اگر مرجع صادر کننده دستور اجرا بدون پیگرد قانونی تصمیم دادگاه کیفری را بپذیرد ، می تواند خود دستور اجرا را لغو کند. زوج.

اما قبل از آنكه وكیل بانكي  بتواند موكل خود را به دادسرا بفرستد ، وی با استناد به سندی كاذب ، اقدام به ابطال عملكار دادسرا می كند و علاوه بر اقدامات قانونی ، خواستار صدور دستور موقت برای تعلیق اجرای ضابط می شود.

البته وی ضمن رسیدگی به پرونده ابطال قوه مجریه ،  وكيل بانكي می تواند صدور قرار داد را به منظور طرح شکایت برای تخلف در مرجع کیفری ، درخواست کند.

 

وكيل تضميني بانكي

در مقالات قبلی ،  وكيل بانكي انواع خاصی از دعاوی بانکی را شرح و توضیح داده ایم و در هر دادخواست به این نکته اشاره کرده ایم

که وکیل بانکی می تواند تأثیر بسزایی در برنده شدن یا از دست دادن پرونده بانکی داشته باشد و یافتن چنین وکیلی به تجربه و تجربه بستگی دارد. تجربه و تخصص. کار ذکر شده برمی گردد.

البته برخی از وکلا دارای مدرک تحصیلی در حقوق بانکی هستند و این نوع وکلا برای استخدام توسط عموم مردم در تعقیب و گریز بانک توصیه می شود ،

اما در تهران وکالت متخصص و وکلای بانکی هستند که تعداد آنها محدود است. ، در مورد قوانین بانکی اطلاعات به روز داشته باشید. و دارای رهنمودهای مورد تأیید بانک مرکزی و هیئت پول و اعتبار باشد و

صرفاً مطرح شدن موضوع توسط مشتری ، وکیل مجرب را در مسیر احقاق حقوق مشتری راهنمایی می کند.

در نتیجه ، این مسئله برای عموم مردم تابو و زشت است که اگر از وکیل بپرسند

آیا در امور بانکی موفق بوده اند یا سابقه بانکی دارند یا نه ، اگر این کار را نمی کند و مشتری باید انجام دهد. با یک وکیل مشورت کنید انجام شد ، مطمئن شوید

 

وکیل بانکی خوب کیست؟

 

وکالت نامه برای وکیل بانک

برای بهره مندی از هر تخصصی باید هزینه کرد و این برای وکلای متخصص در امور بانکی نیز صدق می کند.

پیشنهاد من این است که اگر شخصی با چنین موارد قانونی بانکی روبرو شد ،

باید آنها را در ابتدا با وکیل بانک در میان بگذارد ، به این دلیل که ممکن است وکیل از قبل هزینه های قابل توجهی دریافت کند.

ممکن است اگر در میانه راه وکیل بانكي بگیرید ، برنده شدن در پرونده برای وکیل مشکل خواهد بود و مثل این است که کارنابالد شروع به آشپزی می کند و در وسط آشپزخانه متوجه اشتباه خود می شود و از آشپز می خواهد برای پخت بقیه غذا. به آرامی واضح است که غذا خوب نخواهد بود ، و همچنین شطرنجی ها نیز همینطور خواهند بود

 

وکیل بانکی متخصص در امور بانکی

 

اختلافات بانکی  وكيل بانكي معمولاً از قراردادهایی است که بین بانک و مشتریان منعقد می شود و مربوط به معاملات بانکی با هدف اعطای تسهیلات است.

علاوه بر بحث مطالبات تسهیلات ، مطالبات مربوط به ضمانت نامه های بانکی یا اعتبار اسنادی نیز در مطالبات بانکی گنجانده شده است

. بدون شک ، درک قواعد حقوق بانکی مستلزم بکارگیری وکیلی متخصص در امور بانکی وكيل بانكي  ، آگاه از کلیه جوانب امور بانکی و داشتن دانش تخصصی از حقوق بانکی است ، مگر اینکه از مزایای سابقه شرکت در دادرسی های بانکی برای یا علیه آن برخوردار باشد. بانک امکان پذیر نیست

 

وكيل  با تجربه بانكي

مروری بر انواع دادرسی های بانکی
بررسی نیاز به مراجعه به وکیل بانکی
هنگام بحث در مورد قراردادهای بانکی با یک وکیل بانکی مشورت کنید
وکیل بانکی متخصص در امور بانکی
عملکرد وکیل بانکی

دعاوی بانکی توسط وكيل بانكي یکی از اختلافات تخصصی است و وکیلی که دعوی بانکی را در اختیار دارد باید از قوانین و مقررات بانکی ، مصوبات شورای عالی پول و اعتبار و سیاست های نظارتی بانک اطلاعات کاملی داشته باشد. مرکزی ، فرآیند تنظیم قرارداد را مدیریت کرده و مسائل را بررسی کنید. هزینه های مربوطه را پرداخت کنید و همچنین اطلاعات لازم را برای مزایده ها و مناقصه ها و به داوطلب ارائه دهید.

به دلیل پیچیدگی وكيل بانكي و تعدد قوانین و مقررات بانک مرکزی ، مصوبات شورای عالی پول و اعتبار ، وجود قراردادهای بانکی یک طرفه یا اضافی ، افراد فوریت و بی تجربگی هنگام عقد قرارداد و انجام معاملات و امور بانکی ، به عنوان و همچنین تعیین خسارات سنگین و جریمه ها.

تأخیر بیش از حد توسط بانک ها ، بسیاری از اختلافات و دعاوی در این زمینه ایجاد می شود که نیاز به دانش تخصصی یک وکیل بانکی دارد. این دعاوی شامل دعاوی مربوط به اعتبار اسنادی و ضمانت نامه های بانکی ، دعاوی مربوط به ابطال اعدام های صادره توسط واحد ثبتی یا اجرایی ، اختلافات در محاسبه سود ، جریمه و بدهی بین بانک ها و افراد ،

پیگرد قانونی مربوط به انواع قراردادهای بانکی است. از قبیل قرارداد مشارکت مدنی ، قرارداد فروش اقساطی وكيل بانكي  ، قرارداد نقض حقوق ، قرارداد اجاره مشروط و درخواست های لغو سند رهن و رهن.

بررسی نیاز به مراجعه به وکیل بانکی

 

با توجه به اینکه امروزه افراد از انواع تسهیلات و ضمانت نامه های بانکی ، اعتبار اسنادی و وام های وكيل بانكي مختلف استفاده می کنند و

در ازای تضمین بازپرداخت این تسهیلات ، املاک خود را در بانک ها رهن می دهند ، یکی از متداول ترین قراردادها است. آنچه بانک ها با مشتریان خود انجام می دهند ، قرارداد رهن است. اشخاص ثالث نیز می توانند در ازای بدهی شخص دیگری ، اموال خود را رهن کنند.

از طرف دیگر ،وكيل بانكي  به دلیل تعداد زیاد درخواست های اعتباری و عدم تعادل بین عرضه و تقاضا ، به دلیل کمبود منابع لازم ، بانک ها شرایط بسیار محدود و محدود کننده ای را که عموماً به صورت یک جانبه تنظیم می شوند ،

روی مشتریان و عملکرد آنها تحمیل می کنند. تضمین می کند. و آنها مجازات های بسیار دیررسانه ای را در نظر دارند که به دلیل عدم بازپرداخت یا تأخیر در تسهیلات به مشتریان اعمال می شود و بانک ها حق دارند

در هنگام ثبت نام و مطالبات خود ، ملک رهنی را بفروشند با دریافت تمام عواید حاصل از درآمد از فروش یک ملک یا با داشتن همان مالکیت

در برخی موارد وكيل بانكي ، به دلیل خطا در محاسبه تأخیر تأدیه ، سود و سایر هزینه ها و همچنین تخلفات احتمالی رخ داده در طی مراحل حراج ، حقوق افراد به طور جدی نقض می شود

و ضروری است که از حضور و مشاوره افراد ذی صلاح بهره مند شوید و

کارشناسان مورد تایید در این رابطه ، اگر فرمان اجرایی به اشتباه و با دلایل نادرست صادر شده باشد ،

ممکن است این احکام باطل شده و دستور موقت توقف عملیات اجرایی از دادگاه درخواست شود ،

حتی اگر عملیات اجرایی به اتمام رسیده باشد و اموال فروخته شده باشد. . در صورت وجود شرایط قانونی ، حراج قابل لغو است.

بیشتر بخوانید: شکایات مربوط به قراردادهای بانکی
علاوه بر مشکلات